Bebek hareketleri kaçıncı haftada hissedilir?

<123>

Ynt: Bebek hareketleri kaçıncı haftada hissedilir?

02/22/2011 07:31:00

Benim de başta ikiz gebelikti. Aile de yok sanıyorduk o yüzden çok şaşkındık. Bir büyüğümüz aydınlattı sonra meğer nenemin neneleri ikizmiş. 11. hafta da diğer bebişimiz vazgeçti oğluşumuzla devam ediyoruz. Olur ya ilerde kardeş düşünürsek yine ikiz olma ihtimali var. Nida'cım seninle aynı durumda oluruz o zaman. Allah sağlıkla ikizlerine kavuşmanı nasip etsin. Oğluşuna da sağlıklı uzun ömürler versin..
Buglemcim seninle aynıyız canım. Allah yavrularımızı korusun. Sağlıkla kavuşuruz inşallah..
Benim oğlan da çok hareketli ve babamızda hissediyor tekmeleri artık. Çok güzel duygu bu..

02/22/2011 10:03:00

buglem aynı durumu bende yaşadım ilk gebeligimde oda ikizdi.. ama 8 haftalık iken birinin kalp atışları durmuştu oğlumla devam ettik yolumuza allaha şükür sorunsuz oldu.. ikinciyide hiç beklemiyorduk 3 haftalık iken gittim 2 hafta sonra gel kalp atışlarını dinleyelim dedi..gittim sürprizle karşılaştım ikiz dedi allah herkese böyle bir duyguyu yaşatsın....seninde kızını sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş...hayırlı doğumlar cnm..

02/22/2011 10:21:00

kd_ahu'cum çok tşk ediyorum allah gönlüne göre versin oğlunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .. ilk'i ikiz olmadı ikincisi olur inş hazırlıklı olursun o zaman ikiz demesine doktorun benim gibi şoka girme diye söylüyorum:)hayırlı doğumlar diliyorum.. allah sana ve oğluna uzun ömürler versin..!

02/26/2011 14:58:00

merhaba arkadaşlar.Bende 21 haftalık hamileyim.2.oğluşum geliyor kısmetse.bende 18.haftdan beri hissediyorum hareketlerini.daha öncede yaşadığım duyguları tekrar yaşamak çok güzel gerçekten..içinde bir canlının hareketlerini hissetmek harika birşey..inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimzi kucağımıza..

02/28/2011 12:37:00

bende 21. haftadayım damar atışı gibi bir hareket hissediyorum bebekler gündüz çoğunlukla hareketsiz olurlarmış gece ve sabaha doğru hareketlenirlermiş bizimki sabah 5de hareketleniyor 8e kadar sonra köşesine çekilip dinleniyo..

02/28/2011 12:57:00

bende şuan 16 haftanın içersindeyim dediğin gibi çiğdemcim damar atışı gibi arada hafif hareketlenmelerde oluyor sanki karnımın içinde kalbim:)) bu arada kaç haftalıkken ögrendin cinsiyetini...?

03/01/2011 12:56:00

ben 20. haftamdayım ilk olarak 14 şubatta hissettim en hakiki sevgilimden sevgililer günü hediyesi oldu bana :) sanki karnım seğiriyo gibi geliyo, pıt pıt oluyo bide çok hoşuma gidiyo :)
bu pıtpıtları babası anneanesi de duysun istiyorum ne zaman kuvvetlenir ve başkalarıda hissetmeye başlar acaba ?

03/08/2011 17:59:00

melisss belki artık hissediyorsundur ,benim bu hafta artık dışarıdan da görülebiliyor tepikler:))umarım seninde hemen olur çok güzel bir duygu senin hissettiğini babanın veya başkasının da hissedebilmesi...

03/10/2011 11:52:00

hayır feri malesef benim hissettiklerimi babamız elini koyunca hissetmiyo henüz... hatta 7 ve 8. aylarda ancak hisseder dedi büyükler :) daha zamanımız var bu durumda :)
olsun napalım ben hissedeyim bu pıtpıtları şimdilik.
cinsiyetleri ve düşündüğünüz isimleri merak ediyorum ben bir de ? karar veren var mı ?

03/11/2011 20:01:00

bazen öyle olabiliyormuş meliss,ama olsun sen hissediyosun çok başka bişey:))isim de çok kararsız olunuyor yaa,napıcaz bilmem deniz istiyor babamız ama ben iki isimli olmasından yanayım çünkü deniz hem kız hemde erkekte kullanıldığından önüne bir kız ismi koymalı diye düşünüyorum...sen düşündün mü bişeyler?

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Haziran da anne olmayı bekleyenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...