Bebek hareketleri kaçıncı haftada hissedilir?

<123>

Ynt: Bebek hareketleri kaçıncı haftada hissedilir?

03/14/2011 06:42:00

deniz ismi güzel 2. ismi sırf kızo lduğu belli olsun diye düşünüyosan bence düşünme tanıdığım kız denizler var gayet yeterli :)
ben melis ismini çok sevmiştim hem türkçe karakter olmasın hem anlamı güzel olsun hem söylenişi güzel olsun diyordum melisin anlamıda bal arısı tatlı şey demek:) her anlamda içime sinmişti ama babamız hiç istemiyo :((( bende melis ismini burda kullanıp kendimi avutuyorum :)
çok kararsızım heh bu olsun demiyorum bi türlü heralde bizimki  isimsiz doğacak :)

03/18/2011 17:08:00

babalara isim de beğendiremiyoruz cidden ya bu olurmu yok olmaz dalga geçerler şu isim olurmu yok öyle isimmi  olurmuş benzetmeler falan:)şimdilerde bizimki de isim bulmaya başladı ama:))ben hala  düşünüyorum denizin önüne 1. isim azra,alya,başak,duru gibi...

03/21/2011 11:23:00

aynen :) öyle isimmi olur o da isimmi lafları o kadar tanıdık geldiki bir an :)
duru çok güzel isim benim çevremde yaklaşık 6 tane duru isimli kız olmasa kesin koyardım :)

03/25/2011 13:07:00

yaa dimi bide öyle bişey var herkes bu isimleri tercih ediyor, heralde azra veya alya olacak bizimde 2 ye indirdik seçenekleri:))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Haziran da anne olmayı bekleyenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...