Gamze için gereken her şey...

<12>
02/08/2012 18:51:00

Merhaba, düşündüm de herkes güncellemelerine yazıyor ama ekli olanlar kadar olmayan insanlarda var Nurturia'da. Bir grup açarsak daha çok insana ulaşabiliriz düşüncesiyle açtım bu grubu. Gamze'ye ne gerekli, kan grubu, adresi, ailesinin ihtiyaçları kısacası gerekli olan bildiğimiz her şeyi buraya yazarak en kısa zamanda elimizden gelenleri yapabilmek ümidi ile...

Ynt: Gamze için gereken her şey...

02/08/2012 18:55:00

Bence cok Guzel yapmışsınız. Umarım hersey yoluna girer.

02/08/2012 18:59:00

çok iyi düşünmüşsünüz. sanırım yarın belli olacak detaylar öyle değil mi. yardım edebileceğinii düşündüğüm tanıdıklarımı arayacagım, soracagım ama tam olarak ne gerekli oldugunu bılemıyorum şu aşamada. :(

02/08/2012 19:01:00

ne olduğunu yazarmısınız?her isteyenede adresini vermeyin derim ,yanlış anladıysam özür dilerim.

02/08/2012 19:03:00

Durumu kanser. İlik nakli gerekli, uygun ilik bulunması gerekecek. Adres ev adresi değil zaten hastahanenin adresi, şu an hastahanede oda bile bulamadılar yarına kaldı, İzmir'deler. bebeği var daha çok küçük. doktorlar 3 ay ömür vermiş. bizim listedeki arkadaşlar organize oldu ama bizim listemizde olmayan bir sürü insan var. amaç onlara ulaşmak

02/08/2012 19:07:00

evet benim listemde de yok. ben Ank. unv.de calısıyorum tıp fakültesinden velilerimize soracağım. orda da ilik bankası varmıs diye duydum ama gerekli bilgilere henüz ulaşamadım. ilgili kişilere tam olarak ne soracağım onu bile bilmiyorum. bizi yönlendirirseniz seviniriz.

02/08/2012 19:09:00

Peki uygun ilik nasıl aranıyor yani aramızdan birinin iliğinin uyma ihtimali nedir? Böyle bir ihtimal varsa elimden geleni yapmak isterim ama nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum  aranızda bilenler yardımcı olursa sevinirim.

02/08/2012 19:13:00

http://www.nurturia.com.tr/groups/78777fa8-3e71-49e8-a4f2-9ff1015d5c6c

özel grup açtım lütfen buraya üye olun

02/08/2012 19:27:00

cok üzüldüm inş. hemn uygun bir ilik bulunur detaylar belli olnca bilgilendirseniz sevinirm.

02/08/2012 20:11:00

Allah ım sağlık versin inşalah,çok üzüldüm,dualarım onunla olacak,yapılabilecek bişey varsa tabiki bende hazırım

02/08/2012 20:37:00

:(((( şimdi okudum çok üzüldüm Gamzeye.Ankaradan yapılacak ne varsa bende varım hangi hastane nereye kan ve ilik vermeliyim detay verirseniz sevinirim.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...