Sebep;)

<123>

Ynt: Sebep;)

06/28/2011 12:08:00

baban+1
evet senin ağzın durmaz gülçin :)))))

iyi ediyorsun çok iyi ediyorsun gülçinim profesyonelleşebilirsin de, çok güzel kareler yakalıyorsun

06/28/2011 12:17:00

Gülçin,geç değil evet, fotoğrafçılık için.

06/28/2011 12:19:00

Sizi gidi matematikçiler sizi.Matematikten hep nefret ettim ama okuldaki tek sosyal sınıfındaki öğrenci tiplmelerini görünce ,türkçe-matematik bölümünden mezun olup,öyle tercihler yapmak zorunda kaldım.Okuduğum lisede sosyal sınıfa gitmek 'ıyyyy' şeklinde karşılanırdı.Oysa ,oysaaaaa

06/28/2011 12:19:00

hep destek tam destek;) Gülçin, o bahsettiğin fotoğrafçılık kursunun linkini ekliyorum diğer yazıya...

06/28/2011 12:21:00

dans için de hiç geç değil Nurann;)

07/02/2011 13:54:00

ODTÜ İşletmeye girdim, sevmedim,
Sosyoloji'ye geçtim, severek okudum
Ama okulu bitirirken "yaa bi de matematik bölümünde de okumak istiyorum ben" dedi.m.
Annem babam "hadi len" dedi :)

Okul bitince akademisyen olma hevesiyle Hollanda'da bi üniversiteye "3. dünya ülkelerinden gelen göçmen kadınlar"la ilgili bir proposal gönderdim.

Bekleyene kadar NTV'den bir arkadaşım "burda çalışsana" dedi, öylece girdim basın sektörüne... Ara sıra çıkmayı denesem de olmadı...
(Hatta AA'da çalışmaya başlayana kadar 4 TV kanalında çalıştım, tensikat dönemlerinde ilk işten çıkarılanlardan oldum hep:)

NTV'deyken Akseptans geldi üniversiteden ama artık çok geçti, ben gazeteci olmuştum :(

2000'de AA'ya girdim. Sonra "böyle mi geçecek bi tanecik ömrüm" deyip istifa ettim, gönül verdiğim sinema bölümünde yüksek lisansa başladım.
Akademisyen olmayı umuyordum.
Ama oradaki hiyerarşi daha bi içimi kaldırdı, hocaların asistanlara köle muamelesi yapması vs...

Sonra kuyruğumu kıstırıp 2005'te tekrar AA'ya döneyim dedim.. İstanbul'da çalışırsan dönebilirsin dediler... Ok dedim.

3 yıl İstanbul'da yaşadıktan sonra oğlum doğunca "bu şehirde büyütmeyeceğim kuzumu" deyip İzmir'e tayin istedim.
3 yıldır İzmir'deyim...

Şu hayattaki en büyük maceram çocuk yapmak diyebilirim.
Ama oğlumu doğurmasaydım hayat bana kim bilir neler ederdi :)))

07/02/2011 13:56:00

Yaş böyle olunca, özetin özetin özeti bile amma uzun sürmüş :P

07/02/2011 13:57:00

Bi de tango yapmak istedim hep...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bu Yaşımdan Sonra...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...