çalışmaya başlayan ağustos anneleri

<123>
01/04/2011 20:43:00

aranızda çalışmaya başlayan oldu mu? benim 10 günüm kaldı kara kara düşünmekteyim:(

Ynt: çalışmaya başlayan ağustos anneleri

01/06/2011 09:35:00

henüz çalışmaya başlamadım ama iznim bitti benimde.Ücretsiz izne ayrıldım.Eylül e kadar kızımlayım.Sonrasın benide düşündürüyo.Bakıcı mı kreş mi ikilemindeyim şimdiden.10 gün sonra bebeğinize kim bakacak?

01/06/2011 11:18:00

kayınvalidem bakıcak gözüm arkada değil ama nasıl ayrı kalıcam bilmiyorm. dün 2 saatliğine çıktım burnumda tüttü

01/06/2011 12:07:00

şanslı annelerdensin desene . Zamanla alışılır sanırım.

01/06/2011 15:36:00

ben pzt başladım, alışmaya çalışıyoruz kuzumla beraber:(

01/06/2011 18:57:00

benimde iznim bitti ücretsiz izne ayrılcam bakacak kimse yok hemde kendim büyütmek istedim kuzumu 

01/07/2011 17:18:00

fatosd,
ilk günün nasıl geçti herkes 1 hftda alışır dio ama sen nasıl besliyosun yokken benim sütüm var ama bebeiş hala inatçı biberon konusunda. nefret ediyorum bu aşılardan bebişimin huyu değişti resmen:(

01/07/2011 17:47:00

aşı çok ateş huzursuzluk filan mı yaptı?bizde hiçbi değişiklik olmadı

01/07/2011 17:52:00

ferahnaz_çınar ilk günüm iyi geçti 4 gün gidiyorum cumaları evdeyim süt izni, ama inanılmaz stres yapmıştım 2 ay önceden sürekli ağlıyordum,ilk gün hoşgeldin nasıl bebek muhabbetleri gelen giden çok hızlı geçti sonrada inanılmaz bir işyoğunluğu.aklım evde kalmıyor annem çok iyi bakıyor çünkü.ama çok fazla özlüyor insan öğleden sonraları zaman geçmiyor gibi oldu...canım biz ek gıdalara başladık beni 2 ay emdi sonra süt birden kesildi.o yüzden aptamil,meyve suları(elma,havuç,armut) yoğurt(muz ve pekmezli veriyoruz)10 gün sonrada sebzelere geçicez.ama iştahsısız gibi zorlayarak yediriyoruz.
sen neler yapıyorsun başladınmı işe?kim bakıyor?

01/09/2011 14:29:00

barbarosumm, aşı huyumuzu değiştirdi sanki. eskiden gece uykusu iyidi, biberonla sağdığım sütleri içiyordu şimdi bunlardan eser yok. gece 3-4 saatte bir uyanıyor. ama doktor ek gıdalara gecişte de böyle şeyler olablir dedi 1 çay kaşığı su ama değiştirebiliyormuş bebekleri.
fatosd, ben 14 ocakta başlıcam kayınvalidem bakıcak gözüm arkada değil ama insanın kendi annesinin bakması gibi olmaz tabii. ben hala emziriyorum ama işe başlayında ne yapıcam bilmiyorum. süt sağıp biriktirdim ama biberonu almadığından kaşıkla vericez olursa tabii? iştahsızsa zorlama bence huy edinirmiş.

01/09/2011 16:42:00

seni stres almıştır gün yaklaştıkça,süt izinlerin duruyormu kullandınmı?ben inanılmazdım zaman yaklaştıkça 1 haftayı geride bıraktık fakat yarın işbaşı tekrar ama ben halen gitmicekmişim gibi geliyor...sonuçta gözümüz arkada kalmıcak, düşünsene bakıcıya bırakmak zorunda kaldığımızı...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...