9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

04/04/2011 12:22:00

Bu haftasonu Arda ile birlikte İstanbul'a geliyoruz. İkicocukannesi, namı değer iça, izin alabilirse eğer birlikte geleceğiz. Yaşasın :)

Feribotumuz 7.30 bursa'dan ve 9.00 itibariyle yenikapıya varmış oluruz. Diyoruzki sabah sabah katılmak isteyenlerle güzel bir kahvaltı planı yapalım. Nerede olacağı bizim için önemli değil, arabayla olacağımız ve İstanbul'u bildiğimiz için her yere geliriz. Çoğunluğun uygunluğuna bağlı.

Güncellemelerde Nehir'den çok güzel bir Van kahvaltısı önerisi geldi mesela :) Tekliflerinize açığız.

Ynt: 9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

04/04/2011 12:26:00

guncellemendede yazdım seni ve içayı tanımak çok isterim... arabam olmadığı için gelebileceğim uzaklıkta bi yer olursa gelmek için elimden geleni yaparım...

;)

04/04/2011 12:27:00

Ben Moda Terası tavsiye edebilirim moda da ..ama gelebilirmiyim bilmiyorum:(

04/04/2011 12:27:00

:)) vay bursalı hatunlar mı geliyor, eger avrupa yakası olacaksa ,
Bakırkoy civarı olursa  deniz otobüsü ile  gelebilirim ben ve kızım :)) hemde çok sevinirim

04/04/2011 12:28:00

lugesya +1

04/04/2011 12:29:00

Burçak ve iça sizleri tanımayı çok isterim ama bu cmt bana çok falso:( ve başka ayarlama yapabilmem mümkün değil:(
maalesef o saatlerde ben İSAM'da yani kütüphanede olacağım:(
ama içim eriyecek bilin...
çok eğlenin çoook

04/04/2011 12:33:00

Yenikapi'ya ineceginize gore sahil yolu hattinda biryerlerde bulussak cok iyi olur. hem karsidan gelenler icin de Bakirkoy denizotobusu alternatifi olmus olur.

Ablamlarin istanbula gelme ihtimali var, eger gelmezlerse mutlaka gelirim.

04/04/2011 12:35:00

Bizim 9 Nisan sabah doktor randevumuz ve sonrasında da yapılmış bir başka kahvaltı planımız var... Maalesef katılamayacağız... Yine de takipteyim, programda bir değişiklik olursa ve buluşma Anadolu yakasında olursa katılmaya çalışırız.

04/04/2011 12:35:00

Bakırköye ağırlıkta gidiyor gibi :)

Uod ülkü ve nehir  ?

Ben ataköyden taşınalı çok yıllar oldu. Dolayısıyla bakırköye ve ataköy civarı benden haversiz değişmiştir :) Peki yer önerileriniz var mı?

04/04/2011 12:36:00

İncirli Caddesi üzerinde Mado var galiba çok katlı. Cumartesi sabah o taraflarda olacağız dr kontrolü için, oğlum iyi olursa bir ce e yapıp kaçarım.

04/04/2011 12:37:00

ben yer düşünüyorum zaten; çocuklu olunca seçenekleri iyi beirlemek gerekiyor..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...