9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

Ynt: 9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

04/05/2011 14:48:00

hımmm biz hep pazar gideriz..

04/05/2011 14:49:00

ayy çatlıcam nasıl b.köy'de biryer olmaz yaa.. ataköy filan mı yapsak?? sahildeki mekanlara baksak.. bi ton restaurant var orada hiçbirinde yok mu oyun parkı yani..

04/05/2011 14:50:00

Çıkı getirmek sorun değil de Burçak parkı olan avm nasıl bulacağız o zor işte :)

04/05/2011 14:51:00

ankara bulsumasında da oyle olmustu,
orası mı olsun,
burası mı olsun,
sanırım bu hep yasanan bir durum.

guvenli olsun da,
gerisi teferruat.

04/05/2011 14:52:00

florya yolunda var aslında bissürü yer..uludağ, kaşıbeyaz falan ama zor olur mu gelmesi..deniz otobüsünden taksiye binilecek

04/05/2011 14:52:00

Uludağ ve Emmim de açık büfe kahvaltılar güzeldir,uludağda oyun odası fena değil ;ama fiyatlar yüksektir.Mado da gözüme oyun alanı çarpmadı ya da o gözle bakmadım;bu nedenle bilemiyorum.

04/05/2011 14:55:00

Capacity'nin alt katı çocuklara yönelik, orada bir mekan bulamaz mıyız? Sabahtan çok kalabalık olmaz. Çocuklu kahvaltılar konusunda çok toyum. Bakırköy genç ergen mekanıymış daha çok, yeni farkediyorum.

04/05/2011 14:58:00

Capacity'de o katta kahvaltı yapılacak bir mekan görmedim ben ama emin de değilim. Bir de çocuk oyun alanı ücretli eğer çok vakit geçireceksek biraz külfetli olabilir, bilemiyorum bu durum da herkese uyar mı.

04/05/2011 15:00:00

hilal,
gecen sefer nerede bulusmustunuz siz?
hulya geldiginde?
sen de gitmis miydin o bulusmaya?
hem tecrube edilmis bir yer,
oraya mı gitsek,
ne dersiniz?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...