9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

Ynt: 9 Nisan Cumartesi Sabahı Kahvaltı Planı

04/06/2011 21:26:00

Bizde işler değişti, araba eşimin kardeşine lazımmış, üstüne eşimin teyzesi geliyor Mersinden, alışverişi varmış, hastane İncirlide, Demir'i getirmem zor görünüyor dış etkenleri savuşturamazsam. Doktor cumartesi getir demişti, cuma götürsem dünya yıkılmaz herhalde, cumartesi için de tek başıma taksiyle ce e yapmaya çalışacağım. Burçak, İÇA, utancımdan geleceğim gelirsem, siz kalkın sabahın köründe Bursa'dan gelin...

Ynt: 9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

04/06/2011 21:31:00

eğer bir aksilik olmazsa Burçak ve iça yı görmeyi ben de çok istiyorum :) şimdi muhtemelen bostancı deniz otobüsüyle gelmek en mantıklısı ( maltepede oturuyorum.başka fikri olan varsa söyleyiversin) ordan sonrasını bilen birisi tarif etsin..mekan ın adı nedir,nerdedir vs..kızımla kaybolmayalım oralarda :)))

04/06/2011 21:34:00

Deniz otobüsünden inince deniz solunda kalacak şekilde ileriye devam edeceksin. Dünya Göz Hastanesi'nin yanında. En pratik şekli deniz otobüsüymüş gibi geliyor bana da.

04/06/2011 21:35:00

yürüme mesafesindemi perihan ? bi de mekan adı ne ?

04/06/2011 21:40:00

Doğa Garden. Çocuk olmasa yürünür, 10 dakikalık bir yol. Dünya Göz'ün internet sitesinden bir adres teyidi yapsana Burcu, genelde arabayla geçiyoruz oradan, yanlışım olmasın. Yakınlığına yakın da sen ne kadar yürüyebilirsin Purki'yle, hava eser mi esmez mi?

04/06/2011 21:44:00

hımm.. olmadı taksiye bineriz sağolasın...

04/06/2011 22:24:00

burcu, benim planlar net değil, netleşince haberleşim, özelden tlf göndersene.

04/07/2011 05:46:00

Ben daha yeni gördüm burayı desem:)) Cumartesi abimler gelecek ama hepinizi görmeyi çok istiyorum olmazsa yarım saat kaçıcam maksat sizlerle tanışmak, kaça kadar orda olacaksınız

04/07/2011 05:48:00

kızımla kaybolmak benim de korkulu ruyam:( donusten endiseleniyorum ben de.

ne iyi olur peri ve burcu gelirseniz, ben cok cok isterim tanısmak.

boyle iste,

selamlar.

04/07/2011 09:24:00

20 sayfayı okumam imkansız...cmt. sabah kaçta nerde, kaça kadar diye biri özet geçebilir mi???
bir ihtimal gelebilecek gibi gibiyim...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...