9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

Ynt: 9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

04/04/2011 14:22:00

reyhannn süpersin :)

04/04/2011 14:22:00

Ben de gelebilirim bir aksilik cikmazsa

04/04/2011 14:47:00

.

04/04/2011 20:07:00

Bonacım gördüm kahvaltıyı :))) Ama sen söle :))) (Bu arada lafa pat diye daldım.Can ciğerlerden biride biziz:)))

04/04/2011 20:10:00

Ben katılamaycağımız söyledim sen geleceksin diye kuzu.Hava kapalı olursa sihirli eller mi yapsak

04/04/2011 20:10:00

yahu şaştım kendime ne diyim :( arkadaşlarımdan birine dedim böyle böyle nurturia kahvaltısı hep beraber gider miyiz diye.. iyi de 9 nisan pazar değilki cumartesi dedi :(
benim cumartesi eğitimim var , otomatikman gelemiyorum.. biz pazar yapacağız kahvaltıyı ..
ühüü ühhhhüüüüüüüüüüüüüüüü...
bellam belgrad imkansız :) ben bakırköyden uzağa gidemem malum akşam uçağa yetişeceğim..

04/04/2011 20:11:00

biliyoeum canım sekizinci sayfada yazdım biz gelemeyiz Bodrumdan kuzum geliyor diye.Bu arkadaşlarla pazar toplansak olmaz mı
Ne güzel kalabaık oluruz

04/04/2011 20:48:00

Biz de geliriz ama Bakırköy yerine biraz daha Anadoluya yakın Levent, Etiler, Mecidiyeköy gibi yerler olsa keşke.  (mekan falan bildiğimden değil tamamen güzergah açısından söylüyorum)

04/04/2011 20:52:00

Bella sizin piknikin de farkindayim ama bizim aylik istanbul turumuzda cumartesi bana ait, pazar kvlerde kahvalti, ogleden sonrada bursaya donustur rutinimiz.

İca da gelebilirse ctesi gelebilir. Pazari ailesine ayiriyor. Ben bu yuzden ctesi dedim ve uyan arkadaslar okledi.

Baska bir etkinlikte hep beraber olmak dilegiyle diyeyim o zaman. Hem ben temmuz basi bona ve sositoyla anlastim, bodrumdayim ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...