9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

Ynt: 9 Nisan Cumartesi Sabahı KAhvaltı Planı

04/04/2011 21:37:00

Zeynep sanirim karsidan geleceksin. Arabaylaysa e5'te sabah trafik olmaz veya diger arkadaslarla birlikte bakirkoy deniz otobusu olursa sana cok mu ters oluyor. Bana her yer uyuyor ancak cogunluk bakirkoy arzu etti.

04/04/2011 22:01:00

sevgili Burçak ve ica
sizleri görmek ve yüzyüze tanışmak çok isterdim.Cumartesi günü Kerem için dr randevumuz var. saat11:00 de  inşallah bi dahaki sefere görüşmek dileğiyle..iyi eğlenceler :)

04/04/2011 22:18:00

Burçak pikniği telefonda bahsetmiştim bonaya zaten bona gelecek diye ben gitmeyecektim tatlım.Bonanın eğitimi cumartesi o yüzden dedim pazar olur mu diye piknik yok yani:))))

Süüper  bende o aylarda orada olacağım İStanbulda görüşemeyenler orada görüşür:)))

04/05/2011 12:58:00

selamlar,

burcak ile henuz mesajlasmadık, detaylı da konusmadık. lakin benim izin durumum sıkıntılı, ama bir yolunu bulmak icin ugrasacagım. olsun diyeyim:)

ben bir cogunuzla bıdır bıdır yazıstım uzunca bir suredir, tanısmayı da isterim yuzyuze. ne de guzel olur, umarım ki olur. kızımla gelecegiz biz, onsuz dusunemiyorum bu yolculugu zira benim bıcırık pek sevdi anasıyla yolculuk yapmayı, bir de bizim icin deniz yolu ile gelmek onem teskil ediyor. cunku ilk olacak bu.

boyle iste,
malum heyecanlı bir tipim,
yasemin iyi bilir,
heyecan yaptım yine,
idare edelim lutfen.

04/05/2011 13:00:00

iça'm keşke görebilseydim seni..aynı gün ist.da olacağız ama görüşemeyeceğiz.. çok üzüldüm gerçekten..
artık mayısta bodruma bekliyoruz , az daha sıkacağım dişimi :(

04/05/2011 13:10:00

saglık olsun bona:(

04/05/2011 13:19:00

9 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ MEVCUT DO SEFERLERİ:

BOSTANCI-KADIKOY-YENIKAPI-BAKIRKOY 8.00 - 9.00 - 10.00

KADIKOY-YENIKAPI-BAKIRKOY 8.20 - 9.20 - 10.00

ben derimki 9.00 ve 9.20 seferleri ile gelinip, seçilecek olan mekanda buluşalım.

Mekan konusunda bakırköy taraflarında oturan arkadaşlara güveniyordum ama onlardan da pek ses çıkmadı :(

dönüş'te bakırköyden her saat buçuklarında do var.

04/05/2011 13:20:00

ya rönepark diyeceğim ama tepki almaktan korkuyorum :))..hava da 16 derece olacakmış..bahçede oturup çocukları da salabiliriz..

04/05/2011 13:31:00

mekan konusunu ben pek onemsemiyordum,
yani mantıgım soyle diyordu,
bulusma gerceklessinde gerisi teferruat...

lakin ankara bulusmasında soyle bir sey yasandı. aramızdan bir arkadasın kızı kayboldu, baska bir arkadasın esi tuvalette bulmus bıcırıgı, lakin panikledik. demem o ki guvenli bir yer tercih edelim, hani benzer bir olay yasanmasın diye.

boyle iste,
selamlar.

04/05/2011 13:33:00

İçaaa leyleği havada gördün...Ne güzel oldu:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...