bebeğimize okuduğumuz kitapları bu grupta paylaşalım

<12>
03/11/2011 12:54:00

Ynt: bebeğimize okuduğumuz kitapları bu grupta paylaşalım

03/11/2011 13:41:00

Güzel başlık,tecrübeli anneler bilgi verirse iyi olur. Ben henüz kitap okumuyorum. Biraz araştırdım ama istediğim gibi bişiler bulamadım.

03/11/2011 17:34:00

akşamları yatırırken masal okuyorum, Evvel Zaman İçinde diye bir masal kitabımız var, içinde onlarca masal var. henüz onu okuyoruz. arada da tracy hogg'un kitabını masalmış gibi okuyorum :)

03/11/2011 22:26:00

teşekkürler prophetic. artık masal uyduramaz olmuştum:)

bu arada bize muhteşem bir hediye geldi. 3 boyutlu küçük prens kitabı. kitaba zaten hayranım, bir de 3 boyutlu olunca nefis olmuş. bir iki sene sonra kullanılabilir. incelemek isterseniz;

http://www.mavibulut.com.tr/page4/page25/page25.html

03/14/2011 11:24:00

http://www.idefix.com/kitap/ilk-100-sozcuk-ciltli-kolektif/tanim.asp?sid=STNFCLNJ511SC0NDK0F6

bu linkteki kitabı aldım dün. bakalım beyimiz beğenecek mi.

kitapta, kuş, ayı, saat, çiçek...resimleri var. sonradan aklıma geldi, aslında evde kendimiz de yapabilirmişiz...
gazete ve dergilerden resimler kesip bir defterin her bir sayfasına bir resim ekleyerek pek de güzel şekilde bu farklı resimler veletlere gösterilebilir. çünkü fiyatı 17.50 tl

03/15/2011 21:00:00

ben kendi çocukluğumdan da çoook sevdiğim Ayşegül serisinin kitaplarını okuyorum.  Şimdilik seride 4 kitap var, devamı gelecekmiş. Resimler harika. Parlak,renkli ve büyük. Kızımın dikkatini çektiğini düşünüyorum, okudukça ben de kendi çocukluğuma dönüyorum :)

03/15/2011 21:12:00

wild rose; 3 boyutlu küçük prensi biz de aldık gecelerde. inanılmaz güzel 1 baskı ve hatta ceviri. türkiye ile ilgili bölüme dikkat ettin mi. bilim adamlarının buluş sunuşu ile ilgili olan yere.

03/25/2011 07:57:00

daha önce bahsettiğim "ilk 100 sözcük" kitabını ısrarla tavsiye ederim. hele de evde size yardımcı olacak kise yoksa. özgürü yan yatırıyorum, karşısına da kitabı koyuyorum. bu arada kitabı açınca özgürün boyu kadar oluyor:) çok sıkılınca sayfa değiştiriyorum. kitap inanılmaz oyalıyor özgürü. ben de o arada işlerimi hallediyorum. ha bir de çok zaman kitabını okuyorak uyuyor. sallanmak ve emzik istemediği tek uyumaya geçiş şekli bu kitap sayesinde oluyor. günde ortalama bir, bir buçuk saat kazandırıyor bana. sanki reklam yapar gibi oldum ama :)...

05/09/2011 08:07:00

ayy ilk 100 sözcük kitabını almak istedim ama geçici olarak temin edilememektedir diyor.Araştırıyorum inşallah bulurum oğlum büyümeden :(

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...