23 Nisan Etkinliği Antalya

04/18/2010 08:09:00

sabah saat 9.00 Ellerimizde bayraklarla Cumhuriyet Meydanındayız.

saat 10.00 Konyaaltı Beach park Nurturia aileleri yürüyüşü (ellerde extradan balonlar var) uçurtma şenliği (kendi çapımızda) oradaki diğer etkinliklere katılma ve çocuk parkında max eğlence ve dondurma:)

Akşam saat 19.00 Işıklar Atatürk'ün evinin önünde buluşma ve fener alayını seyretme.

starbucks'ta kahve ve çocuklara havuçlu kek:)

başka önerisi olan??
kimler geliyor??

Ynt: 23 Nisan Etkinliği Antalya

04/18/2010 11:47:00

Hande,
Çok güzel olur. Bu hafta içi eve yatılı misafirlerimiz geliyor. Eğer ev sahipliği nedeniyle bir terslik çıkmazsa, etkinliklerin en az birine katılmayı çok istiyorum. Çok şahane bir gün olacak  :)

04/20/2010 05:59:00

Merhaba Arkadaşlar;
23 Nisan Stadyumda kutlanıyor bence Karaalioğlu Parkı Çevresi ilk aktiviteler için uygun olur.Bir de saat 14:00 de Atatürk Kültür Parkı'nda Antalya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği uçurtma şenliği olacak (ben de orada olmayı düşünüyorum.)

04/22/2010 08:03:00

ya çok isterdim ama biz daha çok küçüğüz ve gaz sancılarımız zaman zaman devam ediyo, çok kıskandım sizi:) azcık büyüyelim bizde gelelim:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...