hamilelik lekeleri ve diğer yüzdeki lekeler...

<123>

Ynt: hamilelik lekeleri ve diğer yüzdeki lekeler...

12/17/2011 18:40:00

Verdiğim linki bir okusanız... tüm cevaplar orada. sonuçta ben de tavsiye üzerine aldım ve kullandım. bende çok çok iyi sonuç verdi. hem de 1 tüp bitmemişti bile.
sonucu 1 ayda almaya başladım cildim beyazlaştı. normalde esmerim.

12/17/2011 19:05:00

almak istesem 12 tl ye satacaksınız dimi ???

12/17/2011 19:45:00

12 tl elimdekinin fiyatıydı. 6 ay önce almıştım onu. şimdi 15 tl civarındaymış...

12/17/2011 19:47:00

peki suan elinizde varmı bu kremden

12/17/2011 19:51:00

p.tesi günü geliyor. sayılı gelecek o yüzden istiyorsanız size de getirteyim. elimdekini sattım.

12/17/2011 19:54:00

evet bende istiyorum banada getirtin o zaman.ya aklıma takılan bisey kaldı su kremin yazı yazan kısmını yani siz fotografı yan cekmissiniz kremin düz sekilde cekilmis fotografını koyarsanız cok sevinecegim.

12/17/2011 19:58:00

:) fotoğrafı kopyalayıp düz çevirebilirsiniz. gittttiiiii kutu ve krem:) yeniden çekemem. bulgarca biliyor musunuz? çünkü kutu tamamen bulgarca.
size de getirtiyorum adres bilgilerinizi mailme atın lütfen.

12/17/2011 20:02:00

ya simdi bu yüz icinmi el icinmi?? cünkü baska sitelere de baktım whitening hand cream yazıyor üstünde (beyazlatıcı el kremi ) yazıyor.kremi sizmi yollicaksınız nasıl olacak parayı kargo kapıya gelincemi ödicem cünkü hic nurturiadan alısveris yapmamıstım

12/17/2011 20:06:00

.http://www.nurturia.com.tr/bazaar/9aba74f2-39bd-4bd9-bd73-9fba00e1dd89/leke-giderici-krem-achromin-

fotoğrafın çevrilmiş hali bu linkte.
ben ne başka sitedekilerin içeriğini biliyorum ne bunun. tamamen tavsiye üzerine kullandım ve çok memnun kaldım. bendeki el için değil yüz içindi. gelecek olanlar da yüz için. hatta yüz genital ve koltuk altı için. ben koltuk altıma da sürdüm.
kremi ben yollayacağım. internetten ödeme yapabiliyorsanız özelinize hesap nosu vereceğim. alternatifleri yazışırız ordan... ben de hiç yapmamıştım öğreniyorum. Epeyde zevkli. eşim için hiç zevkli değil:)

12/18/2011 16:53:00

Kremler geldi. kargoya verilecektir.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...