bebeklerimiz neler yapiyor? nelerden hoslaniyo ve neler yiyo hadi mayis anneleri buraya:)

11/26/2011 23:57:00

benim kizim 21 mayista dogdu tam bi cadi fakat hic bisey yemiyo ben benim giibi mayin anneleride ayni sorunlardan sikayetcimi diye merak ettim.gorusmek uzere saglicakla kalin:)

Ynt: bebeklerimiz neler yapiyor? nelerden hoslaniyo ve neler yiyo hadi mayis anneleri buraya:)

11/27/2011 10:05:00

Slm cnm bizde 4mayıs doğumluyuz dk tavsiyesi nedeni ile 5aya girince ek gıdaya başladık ve bizim ek gıda maceramız hızlandırılmış haliyle soyle:ilk başlarda vardı sonra meyve hariç diğerlerini yedi simdi corba yemiyor meyve yiyor bu bir kısır döngü gibi birsey oldu ama anladım ki kaşıkla yemek istemiyor kendi eliyle yada benim elimden olunca yiyor kaşık problemi sizdeki durumlar nedir?

Ynt: bebeklerimiz neler yapiyor? nelerden hoslaniyo ve neler yiyo hadi mayis anneleri buraya:)

11/30/2011 15:10:00

NE GUZEL ELIYLE YEMESI GELISIMI KORDINASYONU ICIN COK ONEMLIYMIS BECEREBILIYOSA AFERIN ONA ANNESI...SEN SIMDI ETRAF BATIYO DIYCEKSIN AMA KIMIN UMRUNDA ASLI OLAN ONLAR.:) BIZ GEC BASLADIK KATIYA SIMDI ZORLANIYO HOSLANMIYO PEK AMA BEN BAZEN KOYUYORUM TABAGI ONUNE ELINE YUZUNE BULASTIRIRKEN BELKI BRAZ DA TADADAR DIYE.:)))

11/30/2011 18:28:00

Yok artik alıştım koca bir kavonoz pekmezi acik renkli koltuğa boca edince hem o hem baba hem ben pekmezlendik tabağın içinden peyniri elinle alıp mincirip ağzına yüzüne götürimesine bayiliyom

12/03/2011 14:33:00

OZLEM SENIN CADIN EMIYOMU HALA YOKSA SADECE KATIYLAMI DOYUYOSUNUZ? 

12/03/2011 15:21:00

Emisiyoruz Cnm ama mamada yiyor çünkü sutum öğlen yetmiyor gerçi manayı azalttik şimdilik

02/13/2012 09:03:00

benim kuzum 12mayıs doğumlu emekliyor hiç durmuyor ama hiç yemek yemiyor gecede çok kalkıyor küçük kuzum benim

02/16/2012 14:47:00

kızım oturuyor oynuyor müzik çaınca sallanıyor ellerini hereket ediyor babba mamma diyor benimki primatüre edi 7 aylık dunyaya geldi yemesi iyi sabah beskvi peynir pekmez karışımı verşyorum haftada ikki 3 gun yumrta sarısı olen çorba  2 saaat geçince yogur 100 gr  2 saat geçince meyme pürüse kendim yapiyırorum bir gün meyve bir gun havuç puresi BEBEKLERİN YEMEMESİ BENCE ANNE BABAYA ÇEKER ANNE HAMİLEYKEN İYİ YİYERSE COCUKDA YİYER BEN BUNU DENEDİM BİDE BENİM BEBEKLİYİMDE İYİ YİYORMUŞUM BABASINKİDE AYNI ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİLİK ÇOCUĞUMUZ Y,YOR

02/22/2012 01:21:00

esra benimkide ayni hicbirsey yemiyo corba falan biraz biraz alismaya basladi.sanrim memeden kesene kadarda duzene girmiycek ama cokta muhim degil ben istisnasiz her ogunde biseyler veriyorum yogurt,meyve,corba yemesede sorun degil 2 yasina kadar emzirmeyi umid ediyorum cok gibi gorunuyo ama omru boyunca yiycek eme bilecigi sureyi iyi degerlendirme taraftariyim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Mayıs anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...