Oyun Ablası

01/07/2013 19:39:00

Merhaba ben Marmara Üniversitesinde öğrenciyim.Sigara kullanmıyorum,önceden oyun ablalığı yaptım.1 hafta içerisinde finallerim bitiyor.Avrupa yakasında oturuyorum anadolu yakasına da gelebilirim.15 tatilde full time,okul açılınca da part time oyun ablası olarak çalışmak istiyorum.Okula giden çocukların derslerine de yardım edebilirim.

Ynt: Oyun Ablası

01/23/2013 09:20:00

Merhaba su an 28 aylik olan oglum icin Mart'ta baslayacak oyun ablasi ariyorum . Anadolu yakasi Bostancidayiz. her gun 12.30 - 18.30 arasi ihtiyacim var. gorusebiliriz elifob@gmail.com haberlesebiliriz.

Evimiz Bostancı Metro ve E-5'e 5 dk yurume mesafesi, Minibus Cad 10 dk. deniz otobusu 20 dk yurume

01/28/2013 14:09:00

merhaba,
bende evdeki ikizlerime oyun ablası arıyorum evim göztepe minibüs cd.
Görüşmek isterseniz bilgi veriniz.

01/28/2013 14:41:00

Merhaba, ikizleriniz kaç yaşında acaba öğrenebilir miyim? Bir de hangi saat aralığında düşündüğünüzü yazarsanız ben yardımcı olmak isterim..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...