Emzik Bırakma Macerası... (daha bitmedi!)

<12>

Ynt: Emzik Bırakma Macerası... (daha bitmedi!)

04/28/2010 20:30:00

oyle yaparsiniz, bence hallolur hic kafaya takma...

04/29/2010 14:11:00

23  aylıkken ani bir kararla uçlarını keserek masanın üstüne bıraktım..istedikleri zaman sordular masanın üzerinde olduğunu söyledin.gidip aldıp koşarak yanıma geldiler.anne meme kırılmışşş die..bütün ısrarla sordular bende ısrarla kırıldığını ifade ettim.gece oğum hiç zorlamadı ama eylül çook bunalttı...hatta 1 hafta sürdü ama kararlıydımmmm..her memeeee die ağlayışını aaaa mamamı istiyorsun die geçiştirip bir günde üç paket çubuk kraker edirdim :) ama sonunda zafer benim oldu..şuan 31 aylıklar resimlerde falan görünce iç çekiyorlar resmen :) ama herşey onların iyiliği için kolay gelsin

06/16/2010 11:19:00

Bizde emziği yakın zamanda bırakmaya başladık ve 3 haftalık bir süreçten sonra dün gece ilk kez emziksiz uyudu.İlk kez diyorum çünkü gece uykuya geçişte emzik aramadığı halde gecenin bir yarısı uyandığında deliler gibi emzik arıyordu el yordamıyla.
Bizim emzik bırakma maceramız da burada..

http://karyamvedamlam.blogspot.com/2010/06/emzige-ve-beze-bay-bayve-goz-doktoru.html

03/24/2011 13:14:00

merhaba oğlum23 aylıkken bıraktı hemde 1 günde zaten sadece uyurken kullanıyordu.okul öncesi öğretmeni bir arkadaşım çok bilinçlenmeden bıraktır dedi.bende bir gün uyuturken emzik yok oğlum kedi götürmüş dedim o da inandı:)) zaten oğlum çok sorunlu bir çocuk olmadı hiç ama bundan sonra ne olur bilemem bezi hala altında mesela bakalım onu nasıl çözücez havaların ısınmasını bekliyorum biraz da

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...