CHİCCO YOU ME KANGURU SIFIR ÜCRETSİZ KARGO

02/24/2011 11:07:00

arkadaşlar kısa bir süreliğine chicco kanguruyu 134,90 tl ye temin edebiliyorum ücretsiz kargo ile kapınıza kadar yollayabilirim diğer ilanlarıma pazaryerimden bakabilirsiniz

Ynt: CHİCCO YOU ME KANGURU SIFIR ÜCRETSİZ KARGO

02/24/2011 11:08:00

CHİCCO YOU ME KANGURU 

PİYASA FİTATI 210-250 TL .ARASI  İSTEDİĞİNİZ MİKTARDA TEMİN EDİLİR.ORJİNAL AMBALAJINDA VE

KUTUSUNDA SİZE İLETİLECEKTİR 134,90 TL.

ÜRÜNLERİM İLANLARIMLA SINIRLI DEĞİLDİR . İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNLERLE İLGİLİ İRTİBATA GEÇİNİZ.

(DİĞER İLANLARIMADA BAKINIZ) HER HAFTA BELLİ ÜRÜNLERDE ÇOK UYGUN FİYATLAR.

İSTANBUL İÇİ ORTAK NOKTALARDA ELDEN TESLİM EDİLEBİLİR

ÖZELLİKLERİ

Doğumdan itiberen kullanıma uygundur.
*You & Me kanguru , Uluslararası Ergonomi Derneği ile işbirliği içerisinde anne ve bebeğinin bir yerden bir yere gitmesi sırasında konforu daima garanti ederek ergonomik ihtiyaçlar ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.
* Hava geçişine olanak sağlayan, yumuşak ve dayanıklı olma özelliklerine sahip kumaşlardan gerçekleştirilerek modern ve işlevsel tasarımı daha da ön plana çıkartılmıştır.
*Sırt destek bölgesi annenin beline yüklenen bebeğin ağırlığını hafifletmek amacını taşırken özellikle hamilelik dolayısı ile yorgun düşmüş bel bölgesinin üzerindeki yükü almak için tasarlanmıştır. Anne sırtına isabet eden kısımda bulunan Hava Sirkülasyon Sistemi hava sirkülasyonuna ve hava geçişine olanak sağlayarak terlemeyi azaltır.
*Bebeğin kollarının ergonomik bir şekilde dışarı çıkması için delikler : Bebeğin kollarının doğru bir pozisyonda durması güvenli bir taşımaya olanak sağlar.
*Güvenli ve pratik tokası ile kanguru kola daha rahat takılır.
*Bebeği daha rahat bir şekilde yerleştirebilmeniz için tamamen açılabilir

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...