Bizim için organik kozmetikler

01/21/2010 12:40:00

Hamilelikten önce de kullandığım ürünlerin çoğu organikti. Logona marka sabun, shower gel, şampuan, tonik, krem, göz makyajı temizleyicisi vs. Hamilelikle beraber Motherlove marka çatlak önleyici yağ ve meme kremi de bunlara eklendi. Meme kremi ne kadar gerekli bilemiyorum çünkü ucu yara olduğu zaman bepanthene merhem dışında hiçbir ürün işe yaramadı.

Ynt: Bizim için organik kozmetikler

01/24/2010 21:29:00

Organiccum şampuan ve saç kremi. Kuru ve normal saç şampuanını Ilgaz ve oğlum paylaşıyorlar. Gözleri yumdurup yıkıyoruz.

Makyaj malzemelerimi de bu siteden getirtiyorum, organik değil ama mineral http://www.oceanmistcosmetics.com/. Özellikle Ilgaz'a sarılıp öperken huzursuz olduğum için araştırmıştım.

01/26/2010 08:34:00

Teşekkürler Damla :)

08/04/2010 12:11:00

sürekli araştırıp depolayan, plan yapan ama uygulamada problem yaşayan biri olarak hiç denemediğim ürünleri satan web sitelerini yazayım. belki birileri alır, kullanır, yorum yapar:

04/26/2011 21:18:00

Ersağ ürünlerinide deneyin derim ben çok memnunum..

06/21/2011 09:15:00

Sadece sertifikalı ürün satmaları sebebiyle  www.greengoods.com.tr alışveriş yaptığım ve ürün açıklamalarından tatmin olduğum bir site..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Organik ürünlere meraklı olanların grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...