oyunla market alisverisi

10/06/2010 13:22:00

emir ile market alisverisi bir felaket oluyordu cunku gordugu herseyi alisveris arabasina atiyordu.herseferinde attigini geri koy ,surekli bir savas harbi.Eve geldigimizde anne baba uzerimizden kamyon gecmis gibi oluyorduk.
gecen haftasonu babasi da yoktu.tekbasima emir ile nasil alisverise gidicem diye kara kara  dusunurken aklima bu fikir geldi.
Emire markete gidecegimizi ,alacaklarimizin resimlerini tek tek kesip kagida yapistiracagimizi ve bunlardan baska kesinlikle  birsey
almayacagimizi ,sonra her aldigimiz seyin resmini cikartip atacagimizi soyledim.Cok hosuna gitti.Beraber kesip yapistirdik. Cikolata ve oyuncak icin benimle pazarlik bile etti:) Neyse sonunda
bir cikolata ve bir ucuz oyuncakta anlastik.
Herhalde en keyifli alisverisimizdi beraber,cok eglendik. Kagidin disinda hicbirsey almadik.Pardon
bir tane cips aldik sadece,ne yapayim kiyamadim:)
bence buyukler icin bile super bir fikir ,sadece ıhtiyacin olanini aliyorsun,caninin cektigini degil.

Ynt: oyunla market alisverisi

10/08/2010 12:53:00

vallahı bızım kız hıc tutturmaz onu da al bunu da al dıye.Hatta dun aksam carrefourdaydık, hasta dıye özellıkle dırettık kızım sunu alalım mı dıye HAYIRRRR dedı hep öyle der...Ama senın dedıgını uygulasak emınım bunu da şunu da dıye tutturur.Gıcık edecek ya :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...