ilk adım ayakkabısı

<1234>
08/03/2011 17:09:00

Selam arkadaşlar bebişlerinize ilk ayakkabılarını almaya başladınız mı? benim kızım artık ayakta durma çalışmalarını arttırdı.. kimi kitaplarda ayakta durmaya başladığında alın diyor kimi yerler çıplak ayak iyidir kafam karıştı... alanlar varsa ne marka aldığını da paylaşırsa sevinirim....

Ynt: ilk adım ayakkabısı

08/03/2011 20:54:00

bizim doktor daha erken demişti ayakkabı için...yiğit çıplak ayak basıyor valla..zaten ayakkabıda tutmaz ayağında

08/03/2011 20:56:00

yiğit2010 ile (dilek le yani) doktorumuz aynı.hatta geçen cuma tekra sordum.almayın dedi.

08/03/2011 21:09:00

evde çıplak basıyorlar tamam ama ben dışarda da yürütüyorum mesela o zaman ne giyecek(cool dr. a sorun bakalım):):)

08/03/2011 21:14:00

özden yarın gitçen sor bakalım...birde oyun grubuda sor...yoksa sordunmu daha önce..

biz dışarıda da çıplak yada çorapla bastırıyoz...daha doğrusu eşim yapıyor...

08/03/2011 21:14:00

serap+1.bende merak ettim benim için de sorun

08/03/2011 21:18:00

oyun grubunu sormuştum bilmiyormuş bir yer,tavsiye edemedi.
evet kızlar sorarım.dilekcim ben de eşin gibi yapıyorum :)

08/04/2011 07:39:00

gunaydın herkese,

ben kızıma dısarıda da evde de ayakkabı giydiriyorum yuruyecegi zaman. cunku doktorumuz ayakkabısız basarsa taban bozuklugu olabilir dedi. içe-dışa basma gibi sorunlar da olabilirmis. Elefanten'in ince deri ayakkabısını ve sandaletini aldım. dısarıda ayakkabıyı giyiyor, evde sandaletini.

bu arada biz iş yerimdeki yakın aylarda bebekleri olan aileler arasında bebek müzik grubu kurduk. butun bebisleri biraraya toplayıp kucuk muzik aletleri veriyoruz ellerine. cok gurultulu oluyor ama hem ritim duyguları gelisiyor hem de sosyallesiyorlar. onların sayesinde biz de arkadaslarımızla gorusuyoruz. ustelik de ucretsiz :)

burcu

08/04/2011 08:28:00

benim de küçüklüğümde ortopedik sorunlarım oldugu için endişeliyim ben de haftaya gidince doktoruma sorucam bir de adidas ya da nike ın ilk adım ayakkabıları hakkında bilgisi olan var mı bodrum da yasıyorum çocuk magazaları biraz sınırlı elefanten bulabileceğimi sanmıyorum. ya da bildiğiniz başka iyi markalar var mı???

08/04/2011 08:40:00

ben bu ayakkabısından once de Pumanin 18 numara spor aykkabısını giydiriyordum. resmini ekledim örnek olsun diye.

08/04/2011 08:40:00

şimdi  hangisi doğru??çıplak ayak yada çorap daha sağlıklı diyende var, ayakkabısız bastırma diyende:((bende daha almadım hem yaz hem çıplak daha sağlıklıymış diye rahat davrandım,kışa alırım dedim,dışarıda basmıyor zaten,ama bu sıra yürüyecek gibi ayakta uzun süre durabiliyor,bi adım atıyor bazen zar zor,hep çıplak ayak. ööf canım sıkıldı şimdi:((

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...