ilk adım ayakkabısı

Ynt: ilk adım ayakkabısı

08/04/2011 08:43:00

bende ayakkabıı derdindeyim şu an, alacağım ama hangisini ve ne marka?? ben elefanten i hiç duymadım burcu nasıl bi ayakkabı ortopediktir sanırım eğer önerirsen bende ondan alayım

08/04/2011 08:45:00

son doktor ziyaretimizde bu soruyu bizde sorduk ilaki ortepedikmi olmalı diye. artık öyle bir inanış yok özelikle 6 yaşından sonra çocukların ayak yapısı oluşur. daha önceden savunulan fikir şu idi ortepedik ayakkabılar giydirip ayakları bir kalıp içiresinde tutmak ama bu görüş değişti şu an bende dahil şunu savunuyoruz ortepedik olmayan yumuşak adidas nike gibi ayağı sıkmayan içinde hareket etmesini sağlayan yumuşak ayakkabılar giydirmek ki bebeklerin kaslarının gelişimine yardımcı olsun eğerki ayakları kalba sokarsanız ayak kasları gelişmez sert olmayan yumuşak ve önü kapalı ayakkabılar tercik edin. pedipedin ayakkabılarıda çok güzel onlardan da alabilirsiniz dedi biz adidas patik almayı tercih ettik ama 1 kere bile giydirmedik sıcak nedeniyle.. ama basmaya başladığı ana mecbur giydiricez dışarıda.. ayrıca pedipedin ayakkabıları çok güzel baktık ama en düşüğü 100 den başlıyor ve bebişin yağıda çok çabuk büyüdüğü için tam basana kadar o ayakkabılardan almayı istemedik açıkçası patik şeklinde adidas nikeları seçtik. daha önceden doktorlar spor ayakkabılar ort değil diye önermiyorlardı ama şimdi savunulan fikir değişmiş :) iyide olmuş ..

08/04/2011 08:47:00

pedipedin unnado ya da paramini de ara sıra kampanyaları oluyor orada yakalamak lazım biraz daha ucuza denk gelir o zaman.

08/04/2011 08:49:00

bize şu anda nike ın yumuşak tabanlısını giyiyoruz, ama kapalı old. ,ç,n bu aylarda giydirmek istemiyorum artık, sandalet almayı düşünüyodum ama açık önermiyorlar sanırımm

08/04/2011 08:51:00

saglıklı ayakkabı derisi ve düzgün basma icin onerdikleri hemen hemen ilk 5 markadan biri elefanten. ben bir suru markayı denedim kızım icin, en cok bundan memnun kaldım. cok yumusak guzel bir deri kullanılıyor. tabanı da tam ortopedik. tavsiye ederim size de.
bu resimdekiler elefanten

08/04/2011 08:53:00

tşk burcucum, hangi mağazadan aldın nerden bulabilirim acaba, izmitteyim..

08/04/2011 08:53:00

parmaklarını vurup çarparlar diye heralde canım.. gelecek yaza artık o şeker sandaletlerden giyicekler.. heroina netten alınan ayakkabılar hiç bir zaman uygun olmuyor numara anlamında bebeğin ayağına giydirmeden almamak lazım kesinlikle.. özellikle bu aylarda tabi büyük numara alırsan olur büyüdüğünde denk gelince giyer ama küçük alınca olmuyor malesef her ayakkabının numara ölçüsü farklı çünki.

08/04/2011 08:54:00

kızlar çok şanslı bu konuda çok tatlı bıdık maşallah..

08/04/2011 08:55:00

bende görerek almak isterim ama bodrumda yasıyorum ve alternatifler sınırlı mesela burcunun bahsettiği marka kesinlikle burada yoktur mecburen netten almam lazım :(:(

08/04/2011 08:59:00

Burcu kızın kaç kilo ayakkabıyı kaç numara aldın???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...