İstanbul Kadiköy Acıbadem cıvari gunduzlik ev işi ariyorum

12/24/2011 09:40:00

Ynt: İstanbul Kadiköy Acıbadem cıvari gunduzlik ev işi ariyorum

01/16/2012 07:25:00

Merhaba arkadaşlar ..

Burada temizlikli bakıcı vs. ilanları olan Sayre aylı kullanıcı hakkında uyarmak isterim sizi .. Kendisi acıbadem civarı iş arıyor. 40 yaşında kapalı özbek bir bayan görüşmelere kızı ile beraber geldi oda 22 yaşında bir kız.  '. bebeğim doğana kada haftada 3 gün sonra tam gün olacak şekilde genel temizlik için anlaştık. Maaş konuşuldu karara varıldı . Hatta evlerimiz yakın oluduğundan eve geldiler yüzyüze görüştük. Evi gezdi zor bir iş olmadığını teyit etti, gayet memnun mutlu pazartesi başlamak üzere ayrıldık.

Sorun olursa haber verin dedim. Arayan soran olmadı pazar gecesi ortada kalmamak adına  gelip gelmeyeceğini teyit etmek için aradım. ''Geliriz herhalde'' gibi saçma bir cevap aldım... 

Ve pazartesi sabahına gelen bir mesajla '' ben gelmiyorum başkasını bulun'' dedi. Sonra kızı mesaj atıp ''annem gelmiyor ben gelebilirim isterseniz'' dedi. Tabiki onuda istemedim. 

Sonuç olarak güven telkin etmeyen tipler, Aman dikkat...

Ynt: İstanbul Kadiköy Acıbadem cıvari gunduzlik ev işi ariyorum

01/16/2012 10:35:00

Merhaba,
Seyhan hanım durumumu bilmeden hemen yanlış anladiniz ve yanliş bilgi veriyorsunuz. İnsanlik hali işte yarin ne olacağini bilmiyoruzki ayle sorunlarindan dolayi gelemedım kotu bişey yapmadim. Niye bu kadar şey yaptiniz anlamadım...
 Sizi tanidiğime çok memnun olmuştum bu kadar olacağini tabikı bilmiyodum teşekkurler....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...