kanepeden haliya

06/14/2010 16:56:00

Sila'yi bu aralar besiginde yatiramiyoruz, aglamasi kesilmiyor inmek icin.

Odasinda kitap okudugumuz kucuk bir kanepe var, orada uyumak istiyor. Biz de napalim, birakiyoruz orada uyuyor.

Onceki gece esim yok, evde yalniziz. Uyuttum kanepede. Gece oldu, ben de yaticam, bir baktim monitore, kanepe bos.

Apar topar odaya girdim: sen kanepeden dus, halinin ortasina gel, orada uykuya devam..bir eli de hala kipir, battaniyesini ariyor...

Ne duydum, ne farkettim, kac saat halida yatti bilmiyorum....

Kendi inmis diycem ama hic huyu degil, uyandigi an cigligi basar, birisi gelsin diye...

Yavas dustugunu umuyorum...

Ayni gece ev kapisinin ustunde anahtari unutup yatmisim, araba anahatari da ayni anahtarlikta.Ertesi gun evden cikinca farkettim...oyle hakimim cocuguma, evime :)

Ynt: kanepeden haliya

06/14/2010 20:03:00

hep yiktigi icin ortaligi atlamisim zaten :)

bizim kapi da direk disariya bakiyor, araba da onunde buyrun alin gidin diye!

06/14/2010 20:27:00

bütün anneler bencıleyın leylalar heralde,sızdemı sezeryan oldunuz,bende anestezıden sonra bır unutkanlık,bır leylalık sormayın gıtsın..

06/14/2010 21:37:00

hahaha

Bu aksam kapiyi acip iceri girdim ve anahtari kapida unutmusum. Esim de gecen gun, birgun anahtari kapinin agzinda unutacaksin diye uyarmisti beni . Soyleyince oluyormus gercekten:(:( Sezeryanda olmadim ama...:):)

06/15/2010 09:27:00

kanepeden halıya olayını biz de yaşadık bugün :) kızım gece emmek için kalktığında bazen uykuya dalamıyor. salondaki büyük koltuğa yatmak istiyor... o isteyince ben de yatırıyorum, orda uyuyor. bu arada önceden hep yere yatardı, koltuğa alıştırdım üşütmesin diye. bugün yine yatırdım, kendim de küçük koltuğa uzandım. galiba 1 saat kadar sonraydı, uyandığımda duha'yı yerde buldum :) ne zaman indi, ne zaman yattı bilmiyorum. onu görünce doğruca kucaklayıp yerine yatırdım...

06/15/2010 09:48:00

Ben demiştim de kimse inanmamıştı hatta dalga geçmişlerdi (erkek kardeşlerim ve kocişim:)
Valla anestezinin böyle bi etkisi var. Bakın vallahi diyorum (ki hayatımda birkaç kez kullanmışımdır bu kelimeyi)
Ben 15 yıl önce apandisit ameliyatı sonrasında da 1 yıl yaşamıştım bu dalgınlık olayını. Doğumdan sonra da uzunca bir süre dalgındım.(kettle'ı ocağın üzerine koyup ateşte suyu ısıtmaya çalışmak gibi:)
Bir ara hürriyet yazı dizisi şeklinde bile yayınlamıştı anestezinin etkilerini. Ha ben lokal anesteziyle sezeryan oldum ama, bence doktor bana gıcıklığına uyuttu beni. Çünkü tek hatırladığım ameliyat sonrası Duru'yu kucağıma verdikleri an. Dikişlerim bile bitmiş yani! Bu da ayrı bir yazı konusu...
Yani anestezi dalgınlık yapaaarrrr:)

06/15/2010 10:18:00

anahtar işini ben de sık sık yapıyorum, kapıcımızkapıyı çalıp veriyor her seferinde. Ama bir gün seçim bey çalmayacak sanırım :( başağa katılıyorum, bence de yer yatağı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...