Turkcell2den gelen cevap ..

02/27/2012 09:09:00

Belirttiğiniz konuyla ilgili Turkcell Ailesi içerisinde bireysel olarak çalışmalarımızın sürdüğünü de iletmek isteriz.

çin teşekkür ederiz.   iulaşabilirsiniz. Yorumlarınız bu alanda daha iyiye gitme çabamızda yardımcı olacaktır. Turkcell’i tercih ettiğiniz  adresine e-mail atarak  TurkcellKurumsalSorumluluklar@turkcell.com.trgüncel faaliyetlerimiz ile ilgili bilgilere   Sosyal Sorumluluk kapsamındaki

bizlerle aynı heyecanı paylaştığınız için teşekkür ederiz.  Güzel yorumlarınızı ve desteğinizi bu konuda çalışan uzman arkadaşlarımızla paylaştım.   İçinde bulunduğumuz topluma elimizden gelen en iyi yaklaşımı göstermeye çalışıyoruz. Bu yolda

Sayın İnci,

Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ynt: Turkcell2den gelen cevap ..

02/29/2012 06:48:00

Sayın İnci;

Vodafone olarak, hizmet vermeye başladığımız 1994 yılından itibaren, abonelerimize dünya standartlarında GSM hizmeti sunuyor olmanın yanı sıra toplumsal sorumluluklarımızı da yerine getirmek amacı ile hareket etmeyi ilke edindik.

Bu bağlamda gelen talepleri değerlendirmeye gayret ediyoruz. Bu anlayışımız bundan sonra da devam edecektir.

Bu anlamda, bize yöneltmiş olduğunuz talebiniz için teşekkür eder, talebinizin ilgili departmanlara iletildiğini belirtmek isteriz.

Saygılarımızla
Vodafone Müşteri Hizmetleri

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...