Nefes Alamadığımı Hissediyorum..

Ynt: Nefes Alamadığımı Hissediyorum..

08/09/2012 07:55:00

bir de ''battı balık yan gider '' deyip ikinci çocuğu düşünmemeni şiddetle öneririm unutmadan.

08/09/2012 08:47:00

''kızım yüzüme bakıp ''anne muttu ol nolur''dediğinde hiç gülmediğimi farkediyorum'' bunu yapmayın ne kızınıza ne kendinize nolur,dısardan akıl vermek kolay diyeceksiniz ama belki eşinizde sizin gelmeniz mi gelmemeniz mi daha iyi oluru sorguluyordur,bende kızınızla ailenizin yanına gitmenizin iyi olacagına inanıyorum e kayınvalideniz anlasılan odur ki her koşulda söylenecek,gitsenizde yaranamayacaksınız gitmesenizde,en azından gözünüz görmezse sinirleriniz yıpranmaz 3 gün kafanızı dinlersiniz,biraz uzaklık esinizlede ilşkinizi tazeleyecektir,sonrasını sonra düşünürsünüz;)

08/10/2012 12:27:00

turkuaz doğru tespitler.ortak noktamız olunca anlaşılmak biraz daha kolay oluyor sanırım.:)yazıklarını bir kaç kez okudum umarım uygularkende bukadar keyif alırım.hepinize çok teşekkür ederim.nasıl rahatlıyorum anlatamam.insanın hayatında başka göz,gözler olmalı.

08/10/2012 21:47:00

yazdıklarını okurken yooo ben buraya böyle birşey yazmamıştım diye geçti içimden:) o kadar tanıdık ki yazdıkların senesi bile tutuyor tam 6 yıl :( ben tam çalışmaya karar verdim çocuğumu kreşe verecektim kreşlerde dayak diye bir sürü haber çıktı karşıma ağlamaktan helak olmuş durumdayım çünkü başka alternatifim yok hangi kuruma nasıl güvenilir bilmiyorum :( bu gün yine hastanedeydim felçten döndüm belirtiler öyleydi tahliller filmler temiz doktor diyor sinirlimisin sakin ol iyide nasıl :( bazen herşey bütün imkansılıklar insanın üzerine geliyor pes etmemek lazım sende pes etme ben çocuğuma asla hissettirmiyorum yanında o kadar mutluyumki gözlerinin içi parlıyor daha önce ona yansıdı çünkü yavrum daha 18 aylıkken birden durgunlaştı 3 gün sürdü hemen kendime geldim lütfen sende bunu yap içinden gelmesi zor olacak biliyorum onun yanında hep mutlu ol ağlamıyorum bile ben uyumasını bekliyorum uyuyor ağlamak görevimmiş gibi oturup ağlıyorum uyanınca gülüyorum oynuyorum araştırıp güvenilir bir kreş bulmak ve çalışmak en iyisi Allah yardımcın olsun

08/16/2012 05:13:00

08/16/2012 05:24:00

Allah bu erkekleri bildiği gibi yapsın sinirlendim sabah sabah yine :(

08/16/2012 06:53:00

merhaba , yazını okuyunca bir 16 yıl önceye gittim.inan aynı sorunları ve belkide katli fazlasını yaşadım,kimseye derdimi anlatamadım,2 çocuğum peş peşe doğmuştu ,onlara bakıp ,büyütmenin telaşı,tarih öncesinden kalan bir eş ailesi ,ve arada kalıp ne yapacağını bilmeyen ,yanlış tutum sergileyip bunun farkına ancak yıllar sonra varabilecek eşler.ben ne yaptım biliyormusun,eşimin sevgisine inandığım için bekledim ve içimden her yaşadığım sıkıntıda bir gün geçecek dedim ,geçtide .benim nacizane tavsiyem ,öncelikle sağlam durum,saygınızı ve sevginizi birbirinize karşı yitirmeyin,ilişkinizde ters giden bir şeyler varsa evlilik danışma merkezlerindende yardım alabilirsiniz,ama şunu bilin bir gün hepsi geçecek ve inanın döktüğünüz gözyaşlarınıza acıyacaksınız,bu  arada çocuğunuza yansıyan olaylarda zamanla psikolojik sorunlara sebebiyet verebilirsiniz ,bunuda unutmayın .derin bir nefes alarak hayata yeniden başlar gibi başlamanızı dilerim.sevgiler.

08/21/2012 21:13:00

ne çok ınsan varmış aynı kaderi paylaştığım,bende eşime senınle hiç ortak noktamız yok dıyorum ,yanılıyorsun dıyor ve Oğlumuz dıyor,evet tek ortak noktamız oğlumuz:(  evlılık şans işi sanırım

08/22/2012 05:13:00

şirret kaynana aynısından bendede var bu bayram suratını görmedim o kadar mesudumki ve artık karar aldık eşimle tabi bu kararı alırken epey bir tartışmalardan geçtik...artık ne o bize adım atacak nede ben onlara gidicem ..sadece eşim görüşcek ben hiçbir şekilde bir araya gelmicem onların konusunu bile geçirmicez evde dedik ..bakalım inşallah başarabiliriz, o kadın ve kızı heryerden çıkmayı başarırlar

08/24/2012 06:44:00

canım benim bence hayatın ne kadar kısa olduğunu anlamaya çalışırsan sadece kızını ve eşini düşünürsen bence çözüme uşalabilirsin çünkü bende yaşadım annemi babamı kaybettim kayınvalidem bizimle yaşıyor şuan kızıma bakıyor benim için çok zor ama yapacak hiçbişey yok sadece umursamamayı öğrenirsen çözülüyor sorunlar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...