Nefes Alamadığımı Hissediyorum..

<1234>

Ynt: Nefes Alamadığımı Hissediyorum..

08/30/2012 13:08:00

Haddime değil belki ama bana ilginç gelen, çok tuhaf insanlar ve ilişkiler içindesiniz, ama buna rağmen,

neden boşanmayı asla düşünmüyorsunuz , kendinize mi güvenmiyorsunuz yoksa sizi bu anlamda da sindirmiş birisi mi var karşınızda ?

bu şekilde hem kızınıza hem de kendinize çok kötü bir hayat yaşatacaksınız,

mutsuz bir anne evladına ne verebilir ki ??

o da ileride buyuk ihtimalle mutsuz bir evlilik yapar sadece budur

kaldı ki bence karşı taraf sizin asla boşanmayacağınızı bildiği için sizi umursamıyor.

08/30/2012 16:51:00

08/30/2012 17:00:00

merhabalar bir tanem,

pes etme pozitif ol gibi soylemlerin cok dogru. kafanda kurmayi birak acikca konus demissin katiliyorum. herkese de mutluluklar dilemissin, ne kadar iyi yurekli oldugunu gosteriyor. namaz kil, kuran oku gibi tavsiyelerde bulunmussun, ona da birsey demeyecegim ama, bu sonuncu tavsiyeni bir de "bilmiyorsan da ogren" gibi bir zorunluluk olarak gostermissin. bak misal bu dert sahibi arkadasi tanimiyorum, ama emin misin ki dini yonelimi muslumanlik veya namaz kilma hevesinde bir kisi? misal o dert sahibi ben olsam tavsiye bazinda kalmasini tercih ederdim. sen iyi niyetli bir yaklasimda bulundun ama gunumuzde din egitimi almak istemeyen, almayan gerekli gormeyen insanlar da olabilecegini, o insanlarin da buyuk bir eksiklik icinde bulunmayabileceklerini dusunmeni istedim. yani yazdiklarinda bisey yok tabi ama "bilmiyorsan da ogren" gibi bir zorunlulugun olmadigini farketmeni istedim sadece.

misal ben kizima dini egitim vermek istemiyorum, dinle ilgili butun dersler secmeli kategorisinde kalmaya devam ederlerse benim tarafimdan secilmeyenler kategorisinde olacaklar. ilerde de kizim kararini kendi basina karar verir, kimsenin "ogren, ogrenmelisin, zorunlu!!" gibi diktalarina maruz kalmasini istemem dogrusu.

saygilarimla.

08/30/2012 18:54:00

merhabalar ,bir tanemin yazısının çok içten, yaşantısıylada iç içe yazılmış olması beni hiç rahatsız etmedi .kendisine saygı ve sevgi duyuyorum ,burada herkes istediği gibi görüşlerini bildirir,kimse kimsenin görüşlerine eleştiri getiremez.bir taneme ve nurturia annelerine selamlar,yüzünüzden gülücükler eksik olmasın.

08/30/2012 19:27:00

Merhaba, bence baskalarinin fikirlerini almak yerine kendi dogrularini uygula derim.fikirler insani dogru ve yanlisa goturuyor.ben de sikintili surecler yasadim cevremdeki yanlis insanlarin dolduruslarina da cok geldim.evliligim bitti hepsi de yok oldu.insanlara uzaktan maval okumasi cok kolay! Kendi dogrularini uygula derim.evliliginizi duzeltmek ikinizin elinde.olmuyorsa da olmuyordur.cocuk icin evliligimi devam ettireyim dusuncesi cok yanlis.sen mutsuzsan cocuk da mutsuzdur.mutsuz bir ortamda buyumesini tasvip etmiyorum ben.

08/31/2012 15:39:00

Merhaba arkadaşlar.bir süredir yazamadım ama okumadığım anlamına gelemsin hep takip etmeye çalıştım.şuan tatildeyiz. gün eşim ailesinde kaldıktan sonra benim ailemin yanına balıkesire geçtik.sorun olmadı kv tarafından.ama çokta mutlu olmadım orada olmaktan.herneyse asıl konuya gelmek istiyorum.bir tanemin yazdıkları beni rahatsız etmedi,orada yazılarlarda bir zorlama yada emir vaki durumda hissetmedim.ruhumuzuda doyurmaktan yanayım bende.keşke şu ruh halimden biraz sıyrılabilsem ve mümkün olsada kuran öğrenebilsem.rabbim banada nasip eder inşallah.
fattololo sanırım siz orada bi yanlış anlaşılma yaşadınız.hepinizin söylediklerini okuyup akıl süzgecimden geçiriyorum.hemen uygulamaya geçmiyorum:))dini eğitim bencede seçmeli olmalı insanların tercihlerine bırakılmalı.ama sanıyorum bu konuların konuşulacağı yer bu grup değil.bir başlık açıp bunu konuşabilriiz isterseniz.hepinize çok teşekkür ederim .okudunuz yorum yazdınız,benim gözümden bakmaya çalıştınız.burada okuduklarım yatışmamı sağladı daha sakin ve mantıklı davrandım.bu çok öenmliydi ve etkiniz kesinlikle yadsınamaz.bebekleriniz ve ailenizle hep çok mutlu olun.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...