Hadi birlikte zayıflayalım

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

05/03/2011 19:59:00

Demetttt dalga geçme bacım ya. Kapanmış tüm kızılaylar bana acil diyetisyen lazım devletinden:))))

05/03/2011 20:01:00

minicim sağol bilgilendirme için yağızda böyle yapalım

05/03/2011 20:03:00

yok canım:((yarın istanbul avcılarda özelde calışan dahiliye uzmanı arkadasıma bir sorayım yarın para tuzagı olmayan birini arıyoruz diye,bildiği vardır belki..

05/03/2011 20:10:00

julicim sevinirim valla.Teşekkür ederim hayatım

05/03/2011 20:45:00

o zaman sana en ii tavsiyem,dr.demet:))ben bütün taktikleri öğrendim cnm fevzi özgönülün karşısındayım,beklerim,beraber zayıflarız:))dilekcim onların hepsi aynı,kendin belirle,eline gıcık bi liste tutuşturup yolluyolar,abur cubur hamur işi vs kesince gidiyo kglar,ben 10 kg verdim,5 kg m kaldı,ama spor da çok yararlı oluyor,sen koşturan bi anne olarak verirsin hepsini.öpüyorum:)

05/03/2011 21:14:00

canım benim spora başladım gari ikigündür gidiyoruzyağızla taktikleri mesela diyet listeni şeyettiriverirsen sevinirim.Süpersin canım resimlerden belli oluyor zaten zayıfladığın

05/03/2011 21:33:00

anneyazar zayıflamak için grup kuruyor bizde kendi aramızda gaza getirelim birbirimizi,yaz geliyor artık bugun sıcaklıktan hissettiim,gecen yazgebelik olduğndan,ondan önceki iki senede diyarbakırda ilçede çalışıyorum diye düzgün bir yaz alışverişi yapamadım ne zamandır,fiziği toparlayayım gelsin alışveriş kocayada dedim yap dedi yakışır:)) 

05/03/2011 22:33:00

julide neren şişman canım senin inceciksin

05/03/2011 22:33:00

julide neren şişman canım senin inceciksin

05/04/2011 10:38:00

saol bella,çok fazlam yok ama gobekte kalan gözümün önündeki 3 kilo sıkıntım8gerçi bu sabah itibaren yarım kilo eksik gördüm kendimi;))ben erişkinlikten çalışma hayatına kadra hep hafif topluydum,birde oyaşlarda çok önemli fiziksel görüntün takarsın ya bende onun için korku vardır kilo konusunda..ama şimdi dengeyi kurabiliyorum artık,sadece şu dönem iştahım açık:))

http://hemannehemdoktor.blogspot.com/2011/05/su-icsem-yaryor.html

burada da toparladım bazı şeyleri diyet yapanlara duyurulur:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...