Hadi birlikte zayıflayalım

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

05/31/2011 13:03:00

Bugün spor hocam bende çok iyi bir incelleme gördüğünü söyledi ve  tebrik etti.Tartılma ve ölçülme günümü sabırsızlıkla bekliyorum

05/31/2011 18:36:00

benim çoğu pantolonum oluyor artık ama en darları midemi pırtlattığı için giyemiyorum hala:(( spor olmadığı için sıkılaşamadım cıvkcıvk karnım:((yinede mutluyum aa ezgide 2 senede vermiştim:)))

05/31/2011 20:22:00

maşallah o zaman size :))) en ince resimlerimizi de ekleyeceğim günler yaklaşsın inşallahhh

06/02/2011 08:11:00

ahh.ahhh.özden o 60 ı o kadar özlemişim ki:)
demekki haline her zaman şükretmen lazımmış.60 tan sürekli şikayet ederdim ah 55 olsam diye..şimdi arar oldum 82 yim bu sabah tartıldım...vede veririm canım ne var derken irademe yeniliyorum şimdi.tutamıyom ne etcem kızlarrrrrrrrrrrrr neolacak böyle :(((((((((((((((((((((((
kendime olan güvenim  yok oldu.

06/02/2011 08:29:00

ben 47 kilo ile hamile kaldım ve 15 kilo aldım. dogum sırasında 5 kilo veridm. dogum sonraki 1 ay icinde 5 kilo daha verdim. 4 hafta önce işe döndüm ve 3 kilo daha verdim. artık eski giysilerimi giyebiliyorum aylar sonra ve inanılmaz mutlu ediyor bu durum beni.
kilo vermek için hic diyet yapmadım, canımın istedigini yedim. ama herseyin kucuk porsiyonlar halinde yedim.
bi de sanırımn bebegin cok etkisi var kilo vermede. benim epey zor gecti ilk aylarım. hem cok gazlı hem de cok hareketli bir kızım var. surekli onunla hareket halindeydim. ustelik gunde en fazla 3-4 saat uyuyabiliyordum.
sabah aksam da kopegimi gezdirmek icin yarımsar saat tempolu yuruyus yapıyorum. herkese yuruyusu tavsiye ederim. hem kilo vermeye cok yararı oluyor, hem de sarkan deforme olan yerleri toparlıyor.

burcu

06/02/2011 10:07:00

Kilo veren arkadasları tebrikler,
minimini moral bozmak yok ipin ucunu bırakınca bir de tutmak için moralde olmayınca iyice kaçıyor..Öncelikli olarak bir aile hekimine veya hastaneye git KŞ,tiroid hormonlarına kanda baktır(bazen gebelik sonrası bunlardaki düzensizlikte kilo problemlerine yol açabiliyor)bunlarda sorun yoksa ulaşabileceğin,çoğu devlet hastanesinde ve özellerde mevcut bir diyetisyen bul.. sana uygun diyet listesi versin,en uygunu bu..Hiç ulaşamasan bana mail at ben sana yardımcı olmaya çalışayım..ama öncelikli olarak kan testlerine mutlaka baktır,sevgilrimle..

06/02/2011 19:20:00

Sitemizde bir doktorun olması ne kadar güzel julidem sadece mesleğinle değil herşeyinle çok yardımcısın.Seviyorum seni

08/24/2011 12:21:00

selam herkese,

arkadaşlar 83.6 kilodaydım

şimdi 75 olmuşum oleyyyyyyyyyyy....ciddi sağlık sorunları oluşturunca koştum dr ve diyetisyene...çok şükür herşey yolunda 55 olursam tam süper olucak sabırla bekliyom sevgiler

08/24/2011 14:29:00

vaaay tebrik ederim arkadışım......bende 64 e düştüm bazen 63.....55-58 arası olsam benimde süper olacak....özellikle dolabımdaki cicişler bakımından :D

08/24/2011 16:35:00

zayıflayan anneleri tebrik ederim..bebeklerimiz bir yaşına girince bizim vücutta eski halini almaya başlıyormuş..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...