Hadi birlikte zayıflayalım

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

01/05/2011 09:59:00

Belgincim biizi çatlatmakiçin mi sölyüyorsun sus bakim zayıflar konuşmasın :))))

01/05/2011 11:20:00

:)))) biliyor musunuz be n korkumdan hala tartlmadım.58 ile hamile kaldım.76 ile doğuma girdim.sonrasını bilmiyorum :))))

01/05/2011 11:50:00

Canım rezene ve ısırganı bilemem ama yeşilçayı emziren annelere tavsiye etmiyorlar.Rezene ve ısırgan çayıda gündebir fincanı geçmemek kaydıyla tabi bende humanada içsem sütümde gözle görülür azalma oluyor ama dediğin gibi hamurişi ekmek tatlıyı kestim mi kolay kilo verilebiliyor

Özdencim çok güldüm sana bir tartıl canım benim en azından birz dizginlersin.Sende benim gibi altı ay bekliyeceksin sanırım

01/06/2011 07:37:00

zayıfım ama konuşabilirmiyim bellacım :)) humana sütümde azalma yapıyor demişsin bende işe başlayınca sütüm azalmaya başladı humana aldım az olan sütüm kesilmesin.. süt arttırıcı diye satılıyor..

01/06/2011 08:37:00

Heee zayıfım demede ne dersede :))) Canım yuk Humana içsem bile diyet yaptığımda sütüm azalıyor demek istemiştim.Humana sütümü azaltıyor gibi olmuş :)))

01/06/2011 11:21:00

evet dilekcim,haklısın tatrılmam lazım.bu arada dereotu ve rezene gerçekten süt arttırıyor.bir de dereotu yemek çocuğun gazlı olmamasına da yardımcıymış.

01/06/2011 11:41:00

Evet dereotu duydum bağırsak çalışmasına yardımcı oluyor ben gazım geçmesin bebeğe diye sabahları yarıç çay bardağı kaynar suya bir çay kaşığı kimyon koyuyorum iyice karıştırıp dibe çökmesini bekliyorum sonra içiyorum.Çok şükür gaz problemini atlattık

Canım süt arttırımı için düzgün bir moral lazım yoksa ne yersen ye boş.Ben diyete başladığımda acaba sütüm gidecek mi acaba bebeğimdoayacak mı diye düşünmekten sütümü etkiliyorum sanırım.:(((

01/06/2011 11:49:00

Bendemi ter tepki yapıyor mesela ne kadair yiyiorsun canım dere otunu bir demeti yiyormusun bir günde

01/06/2011 12:00:00

valla berra maşallah

01/06/2011 12:03:00

Berracım peki diyetin nasıl diyetisyen kontrolündemi ??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...