Hadi birlikte zayıflayalım

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

01/06/2011 19:12:00

sauna iyi fikir.ama bebişimi bırakacak yer yok :(

01/06/2011 19:13:00

duydum!!! :))) ısırgan çayı dediniz.ben de denerim neyim eksik :D

01/06/2011 19:35:00

Demetim boşuna çağırmadım seni.Ama aramızda ilk sen zayıflayacaksın bu azimle. Tüh özden duydu ısırgan çayını o kadarda söledim size dimi yavaş konuşun diye :))) Özden hem zayıflamaya hemde süte iyi geliyormuş tatlım.

Sizce önce bir diyetisyenemi gitsem

01/06/2011 19:49:00

bende yarın ilk olarak deniycem,umarım iyidir.benim gittiğim salonda pilateste var ama o zayıflamak için değil sıkılaşmak içinmiş,beni sokmadılar:))özden sen kaç kg sun,hamilelikte kaç kg aldın?emziriyormusun

01/06/2011 19:55:00

dilekcim hırs yaptım biliyosun eşimin sözleri beni daha da hırslandırdı.onlar istiyor ki tanıştığımız günlerdeki gibi olalım ama demiyorlar bu kadında üstüste doğum yaptı.gerçi arasıra teskkur ediyor ama:))yeri gelincede kilo konusunda lafını da sokuyor.o yüzden iisimi ben onun ağzına laf vermiyim:))

hepsi bi yana önce insan kendisi için yapmalı herseyi,ben rahat deilim ki bu şekilde,istediğim gibi giyinemiyorum.geçenlerde zara ya gittim,indirimde vardı ama ne fayda l bile dapdar oldu,hiçbişey alamadan çıktım:((kızlar birbirimize destek olup yaza kadar incecik olalımmm

01/06/2011 20:37:00

kızlar saunayı erteleyin derim,nette okumuştum,doğumdan sonra uzun bir süre hamam,sauna filan sakıncalıymış, yanılmıyorsam 6 ay dı ama emin değilim, benim çok fazlam var bellacığım, doğuma giderken 90 dım ama şuan hiç bilmiyorum yine 80 altı değilimdir, 75 e yakındım hamile kaldığımda yani zaten balık etliydim şimdi balina etliyim:)

01/06/2011 21:49:00

aras_kaan bu arda ismini söyledin mi ben mi kaçırdım?daha rahat hitap etmek için yani.ben 58 kg ile hamile kaldım.76 kg. ile doğuma girdim ama sonuçtan korktuğum için hala tartılmadım.bir d ene yazık ki bebişim doğduğu günden beri emmiyor ben pompa ile sağarak besliyoum mecburen :(

01/06/2011 21:50:00

valla öykü ile sauna ya giremeyeceğime göre mecburen eteleyeceğim :D

01/07/2011 05:52:00

Mihircim ne gibi zararları varmış.Benim bildiğim banyo süt oluşumunu tetikler.Doktorum hastaneden çıkarçıkmaz sütümün gelmesi için banyo yapmamı tembihledi mesela.Ne zararı vardirki acep.

Demetim ilk yazdıkalarını okuyunca tam diyecektim ki sen sonrasında devam etmişsin haklısın tatlım herşeyi kendimiz için yapmalaıyız yoksa odedi budedi çok takmıyorum.Bana çok zayıfken kilo al diyordunuz şimdi aldım daha neistiyorsunuz diyerek kapatıyorum çenelerini.

Ama aynaya baktığımda knedimden iğrenmek istemiyorum offff.Canım ben senin azmine hayranım zaten resimlerinden belli arasron sonra inceciksin ben oğuzda onu bile yapamadın daha offf offff

Özdencim çok güldüm sauna espirine aras kaanın ismi demet bu arada.:)))

01/07/2011 06:01:00

canım, banyo normal, aşırı sıcak zararlıymış ama bu iki ay gibi bir sürede olabilir yine de doktora bi sorun derim, belki yanılıyorumdur

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...