Hadi birlikte zayıflayalım

Bendeeee

01/07/2011 07:13:00

kızlar ben 71 kilo ile hamile kaldım 89 kilo ile doğum yaptım şimdi 73 kiloyum ama karnım duruyor beni sinir ediyor ya ne giysem göbeğim çıkıyo 65 - 68 lere düşmek istiyorum

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

01/07/2011 10:44:00

Aşırı sıcak hamileyken zararlı canım  benim.Tuğçecim sen vermiş kiloyu daha ne istiyorsun ???

01/07/2011 11:36:00

tam bir şişko olmuşum yaa dün 42 beden kot denedim olmadı ya . ay kotun dikişleri patlıcaktı yaa.. ama böle olduğum halde de yemekten vazgeçmiyorum tabi 80 kiloya çıkacam az daha yersem:):):)

01/07/2011 12:39:00

ben 44 giyiyorum :))))şişttt kimse duymasın

01/07/2011 13:07:00

ayy arkadaşlar yaa kızım hasta olunca hiç konuyu takip edemedim:( berracım bende 60 kiloyum 7 kilo fazlam var. 6 aya kadar beklemek de yarar var sanırım. ek gıdaya geçince bebişlerimiz eksikleri ordan tammlar "artık. evde spor yapmak zor geliyor bana, üşeniyorum.halbuki doğum sonrası egzersiz kitapçığı vermişti doktorum ama yalan oldu. korseyide bıraktım. birlikte bir spor merkezine mi gitsek?kış mevsiminde de hamurlu şekerli yiyecekleri çok tüketiyoruz maalesef ben şimdilik kilo almamaya çalışıyorum. papatya rezene karışık bitki çayından içiyorum humanayı bıraktım ama üç kutu bitirdikten sonra işe yarıyor kademeli olarak kestim. dere otu nu yemeye çalışıcam inş.

01/07/2011 14:44:00

Şuanda önümde koca bir kovanaznutelle zayıflama topiğini okuyorum e konikdimi.Neyse ısırgan çayı bulamadım aktardakocişesipariş verdim yarındnaitibaren bende kısıyorumboğazımı

01/07/2011 16:14:00

dilekcim bugün giremedim:(misafirim vardı onlar gitti,spora koştum hemen:)saunaya girdim süper bişrymiş gerçekten insan eridiğini hissediyo:)arkasından da buhar banyosuna girdim..sanırım bugün 1 kg gitmiştir:)

01/07/2011 16:16:00

ohh ohhh

01/07/2011 16:23:00

:)))))) sormayın valla bugün iyi oldu,bebğinizi bırakabilecek yeriniz varsa sizede tavsiye ederim

01/07/2011 18:12:00

arkadaşlar alt karın kaslarını çalıştırmamız lazım... söylüyom da yapıyom mu hayır, ama başlıcam bu gün işallah.  sırt üstü yatıp ayakların önce birini tepey sonra diğerini tepeye kaldırmak alt karnı toplarmış. ahh ahhh bilmek ve yapmamak da beni mahvediyooo... eski pantolonlarımın hiçbirine giremiyorum. 1 ay sonra işe dönücem hala hamile pantolonlarımı giyiyorum 8( cok cok üzülüyorum bu duruma.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...