Hadi birlikte zayıflayalım

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

01/07/2011 18:58:00

Saunada nasıl durdun canım ya valla ben iki dakika duramıyorum sen 15 günde 15 kilo verirsin

01/07/2011 21:35:00

ilk kez girmeme rağmen 20 dk durdum cnm.bende şaşırdım kendime:)hırs yaptım ya ondandır...

dilekcim burda bi grup kurmuşlar avrupa yakasında oturanlar için oyun grubu,cmt günleri bakırköyde.baktınmı ona?

01/07/2011 21:58:00

arkadaslar sauna su kaybını arttırarak zayıflatmıyomu. allah muahfaza sütler kesilir bebeler aç kalır. warsın göt göbek dursun yerinde de bebelerin yüzü gülsün...

hehehene kafiyelii yasdımamaaa...

01/08/2011 00:03:00

Ritacım aras kaan emzirmiyor sütü olmadığından  canım.

Canım Oğuz için mi ? Biliyorsun bizizm oğuz için 2008 KAsım annlerinden oluşan bir grubumuz var ama yinede incleemek isterim link atsana

Serguncum benim boyum 168 kilom 80 oldu bennapim

01/10/2011 09:57:00

zayıflama grubu,kimseden ses çıkmıyo...vazmıgeçtiniz zayıflamaktan?

01/10/2011 17:35:00

Yaa please diyet listenizi söylesenize bende işi hep yokuşa sürüyorum

01/11/2011 14:19:00

Berra nerelerdesin.Isırgan otu aldım günde kaç bardak içiyorsun tatlım

01/11/2011 15:20:00

sergun süpersin:) bende yapıyorum bazen, abartmayım diye tostla geçiştirmeye çalışıyorum ama içine ketçap mayonez :) şu ısırgandan aldırdımda eşime kuru yapraklı saplı ot o nasıl yapcaz?

01/11/2011 16:12:00

kızlar ben böyle şeylere fazla inanmıyorum.uzmanlar böyle şeylerin tek başına zayıflamada etkili olmadığını söylüyor.ilk kural önce beslenme sonra egzersiz,aslında aldığın kaloriyi yakabiliyorsan sorun kalmıyor..

01/11/2011 18:44:00

Evet Demetçim haklısın benim amacım diyet yaparken ayrıca sütümün gitmemesi
 dereotu zayıflamanın yanında ve ısırgan otu çayı süt arttırıcı olarak geçiyormuş onun için canım yoksa dedğin gibi düzenli beslenme spor olamdan olmaz.Ben gene bir deneyeceğim baktım sütümde azalma oluyor bırakacağım zaten kuş kadar sütüm var onuda heba edemem

Yarın başlayacaktım ama yarında misafir geliyor tiremusu,yırtıkbörek,pohça ve amerikan salatası yapacağım acaba yarından sonramı başlasam diyete:))

Ketçap ve mayonezi birarada yiyemeyenlerdenim ben ya sadece may

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...