Hadi birlikte zayıflayalım

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

01/13/2011 22:35:00

Anladım canım birşey daha soracağım son bir soru yaptığın için bebeişin kilo alımı nasıl mesela sütün bolluğu kadar yaraması için yağlı olması gerkiyormuş ne kadar bol olursa olsun yağlı olamzsa süt kilo aldırmıyormuş

01/14/2011 21:47:00

berra ben somonu tereyağında pişiriyorum tavada , öyle pişermiş karadenizli bir arkadaş demişti faydası olmuyormu şimdi o şekilde?  bu arada dün ilk defa tartıldım doğumdan sonra şoka girdim,çoook zayıflamam lazım çoooook.....

01/14/2011 21:49:00

korse konusuna ne diyor ekim anneleri???

01/14/2011 21:53:00

benim ilk doğumumda doktor takma demişti, karın kasları tembelleşiyor sarkma oluşuyormuş,ikisindede kullanmadım hiç, ama sanırım bünyeden bünyeyede değişiyor takanda duymuştum.

01/14/2011 22:19:00

Berracım bilgiler için teşekkürler.Ayrıca yağ konusuna gelince aynı şeyi kendi annemde yapıyor o yüzden bana pek bir gülünç gelemdi:))))

Benim sorunum şu et yememem balı,tavuk,kırmızı et küçüklüğümden beri yemiyorum.Onların yerine sebze kullanıyorum.Sebzeler arasında da seçtiklerim var ama beslenme düzenim sebze.Bana ençok kilo aldıran makarnapilav hamurişi ekmek ve tatlı :(((((Bakalım senin azminle başladım bugün ikinci günüm sütüm için dereotuiısırgan çayı,humana'yı üç öğün ayrıca akşamları emzirmeden emzirmeye ikilitre su ile yaptığım kompostoyu (yarım çay bardağı) içiyorum. İnşallah böyle devam ederim.Altıncı aydan sonrada spora başlarım.

Ama bu sayfayı açammaız iyi oldu gaza geldim bende demet ve senin sayende.:))))

Mhircim kaç kiloymuşsun sorması ayıp???İlkdoğumumda da kullanamdım. İkincisinde de .Türkiyede yasak ama yurtdışında doktorlar doğum sonrası hemen korse taktıryorlar bu çelişkiyide anlamış değilim

01/15/2011 10:32:00

söylemesi ayıp 88:((( hamilelikten öncede balık etliydim zaten 70-75 arası gelip gidiyordum 42-44 giyiyordum şimdi 46 bile olmuyor, dün ilk defa bi pantolun oldu oda yazlık rengarenk batikten almıştım, lastikti zaten beli ama doğumdan sonra basenden çıkmamıştı yinede sevindim:)) darısı diğerlerinin başına...

01/15/2011 14:08:00

Basen midedin:)))

01/15/2011 23:02:00

Berracım sanırjım o birazda yapı mselesi benbu şişkolukta hiç çatlakım yok maşalah.Ama diyete devam bugünüçüncü gün çok iyigidiyor

Sabahları iki üç ceviz bir dilim peyynir yeşillik salata biber domates ikidilim tam buğday ekmeği
Öğlen bir kaseçorba iki dilim tam buğday ekmeği  sekiz kaşık sebze yemeği
arada bir bardak süt sekiztane badem yada fındık sütü muzlu yapıyorum tok tutsun diye
Akşam bir kaseçorba dört kaşık pilav yada makarna - yada ikidilimekmek sekiz kaşık sebze yemeği
iki kaşık yoğurt

Aralarda Humana ve ısırgan çayı içiyorum her birinden sabah öğlen akşam
Ayrıca dere otu yemeklerden15*29 dk önce
birde gece boyunca iki meyve ve yarımbardak şekergiddeniki litre suya yaptığım kompostoyu içiyorum (Bitene kadar değil tabi üçgün gidiyoryarın gene yapacağım)

03/01/2011 22:44:00

selam bella sana soruyorum yukarıda verdiğin bu diyet örneğini uyguluyormusun kilo verdinmi şimdi kaçsın benim kadar kilo alan olmamıştır herhaldı 62 idim 87 yeçıktım doğum sonrası 11 kilo kadar verdim ama 5 aylık kızım şimdi bende83 geri aldım boyum 161 çok fenayım anlıyacağın hayatımda olmadsığım kadar şişmanım sağlık sorunlarım başladı kolestrol falan....

03/02/2011 00:03:00

Canım maalesef uyamadım ben.Şimdi Yağızın ek gıdaya başlamasını bekliyorum.Diyetisyene gitmeden spor salonuna gitmeden yani cebimden paraçıkmadan bu boğazımı tutamıyacağım.PAra çıkarsa gittiğine deysin diye tutarım:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...