Hadi birlikte zayıflayalım

Ynt: Hadi birlikte zayıflayalım

03/02/2011 22:20:00

dereotu alayım bende pazardan en iyisi,gebelikte 13 kg aldım,3 kg duruyor verilmeyecek şey değil ama sorun birincisi hepsi göbekte olunca komik duruyor,birde ben eskiden cok yemezdim ama sürekli açım,yemek yemek istiyorum,1.5 kg emziriken aldım:((

03/02/2011 23:23:00

Doktorcum sen geneiyisin ben emzirirken beş kilo aldımhala almaya devam ediyorum

03/13/2011 23:10:00

şunu gayet iyi anladım ki eğer hamileyken abartmadan yeseymişim kızım daha 2 aylıkken normal kiloma dönermişim. ben biraz sıkıntılı bir hamilelik yaşadım ve pek hareket edemedim. 30 kilo aldım. ama kızım 2 aylıkken hiç birşey yapmadığım halde 18 kilosunu vermiştim. ama şimdi diyet yapıyorum yürüyorum ama tık yok. kaşdım böyle 12 kilo fazlayla.işim zor çok zaman alacak gibi eski formum.

03/14/2011 10:54:00

arkadaşlar, ne yemesi, ne içmesi..,
zaten yiye yiye bu hale gelmedik mi,
hala çareyi yeme içmede mi arıcaz,
bence artık spor yapmak, hareket etmek zorundayız.

bununla ilgili bişeyler yapalım..

03/15/2011 09:25:00

Ergülcüm doğru söylüyorsun.

Ama ben daha ufaklığı  emziriyorum ve ek gıdaya geçmedik. Emziridğim için sıvı kaybı olmamalı şimdilik.

Ek gıdaya başladığımda diyetin yanında ayrıca spor salonuna gidip kavitasyonla destekiyeceğim cnaım

04/09/2011 21:43:00

Ben bugün kararlar aldım artık top gibi yuvarlanmak istemiyorum. Yarınki piknik organizasyonundan sonra sıkı bir diyete başlıyorum ve spor klubüne gidiyorum.Tabi bunları salla pati yapmayacağım diyet için diyetsieyn spor içinde merkeze gideceğim kuzenim spor hocası çalışıracak beni .Bıktım bu şişkluktan

04/09/2011 21:45:00

al bendende o kadar inan bugün benim dışımda herkes kilosundan memnun diye düşündüm
olmuyor ama kaç kez denedim midem genişlemiş canım çok şey çekiyor ayyy ben önceleri böyle değildim ne oldu bana
istediğim vakit çok güzel kilo verirdim şimdi ise sıfır irade...

05/01/2011 11:24:00

,ben artık zayıflıyoruuummmmmm. Yaşaşssınnnnnn  b-fit, yaşasın fotoş, yaşasııssnnn diyet :I(((

05/01/2011 16:27:00

super:))benimde biraz vermeme lazım(bu iştahla nasıl olacaksa)vücut bir yıl içnde aldığı kiloları kanıtsıyo sonrasında vermesi zor oluyor,oyuzden yeni alınan kilolar hemen veriliyor ama eski kilolar cok zor veriliyor..

05/01/2011 18:20:00

Edlujum beni korkutma lakin eskiden aldığım 10 kilo fazlalıkla hamile kaldımdı.:((((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...