Nurti'nin internet kuşu annesi Tülin'in (tulin_burc) Poyraz Burç'u tammm 1 yaşında!

11/20/2012 14:16:00

Sevgili Burç, benim tatlı, kıpırdak süt oğlum. Sen de süt abin gibi büyüyüp kocaman oldun ve ilk yaşını kutluyorsun. 

Seni görmeden önce annenle uzun saatler boyu yazışıp konuşurduk. Annen herkese inat sana süt vermek için doktor doktor gezerken bizim doktorun telefonunu vermemle hayatlarımız kesişti. Aynı doktoru paylaştık, uykusuz gecelerde emzirme nöbetlerini paylaştık, sonra fazla sütlerimi paylaştık. Emre senin süt abin sen de onun süt kardeşi oldun. Sevgi dolu bakışların, içindeki sonsuz hayvan sevgin, her bulduğunu yiyebilmen gibi özelliklerin var. Ve tabi dünyanın en tatlı annesine sahipsin, senin için herşeyi yapabilen, her zaman arkanda duracak, sana sonsuz bir aşkla bağlı. Annenin kızdığı yerlerde bana gelebilirsin oğlum sorun değil :)

Burç um, zeytin gözlü tatlı kelebeğim, hayatın sana hep mutluluklar, huzur ve sevgi getirsin. Gözlerindeki afacan pırıltı hep parlasın. Hep mutlu ol, hayırlı bir evlat ol, hayırlı bir eş ve baba ol. Doğum günün kutlu olsun.

Tülincim, seninle çok özel şeyler paylaştık ve paylaşıyoruz. Burç oğluma çok iyi bakıyorsun. Anneliğinin 1. yılı dolarken emin ol ki çok büyük işler başardın ve sabrettin. Bundan sonrası hepimiz için daha kolay, artık koca delikanlılar var evimizde. Herşeyinle anneliğinin ilk yılını tebrik ediyorum. Nice nice yılları mutlulukla kucaklamanızı diliyorum.

Sizi kocaman öpüyoruz.
Doğumgününe 4 gün kala sabredemeyip ilk başlığı açmak istemiş olan: 

kıpırdak süt anne Feyza ve süt abi Harun Emre

Ynt: Nurti'nin internet kuşu annesi Tülin'in (tulin_burc) Poyraz Burç'u tammm 1 yaşında!

11/20/2012 14:21:00

Nice senelere Poyraz Burç .. Kızımla aynı ayda doğdunuz annenle paylaştık ilk anları ..

Anneliğinin 1 yılını kutlarım Tülincim .. Zaman nasılda geçiyor ben doğum yaptığımda beni aramıştın konusmustuk aynı şekilde tam 23 gün sonra sen kavustun yavruna , bu tatlı minikler sayesinde tanıstık kaynaştık .. Sağlıkla huzurla daha nice senelere ..

Serranınannesi Zeynep :)))

Ynt: Nurti'nin internet kuşu annesi Tülin'in (tulin_burc) Poyraz Burç'u tammm 1 yaşında!

11/20/2012 14:43:00

Oglumhuylu, yagusuklu, anasini uyutmayan, dur durak bilmeyen Burc pasa :))
Yolun hep acik olsun :))
Nice guzel senelerin olsun insallah :)

11/20/2012 14:55:00

Mutlu yıllar Burç:)

11/20/2012 15:20:00

mutlu yıllar dilerim burç oğlan:)

11/20/2012 15:46:00

Nice nice yaşlara

11/20/2012 16:53:00

Nice mutlu saglikli yilllar burc;)

11/20/2012 17:48:00

nice nice mutlu yıllalaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa poyraz burçççççç:-)))

11/20/2012 19:42:00

Poyraz Burççççç nice güzel senelerin olsun...İyi doğmuşsun...Hep mutlu ve sağlıklı yaşa...
Tülincim senin de ilk yılın kutlu olsun...Oğluşun ve tüm sevdiklerinle musmutlu upuzuuuun bir ömür diliyorum.İkiniz de kocaman öpüyoruz

Burcu & Duru

11/20/2012 20:04:00

Cok mutlu oluyorum okudukca.. Iyi ki varsiniz iyi ki tanimisim sizi...

11/20/2012 20:11:00

nıce mutlu yıllara Poyraz Burç.
iyi ki doğdun,doğum gunun kutlu olsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...