erhan muluk

<12>

Ynt: erhan muluk

08/09/2011 06:33:00

hatta benimle aynı gece o da birine doğum yaptırıyordu, eşim görmüş.. keşke ona gitseydik diyor eşim :)

08/09/2011 07:03:00

geçen ağustos ayında doğum yaptığımda yan yatakta tıp fakültesinde inanç beyin hastası vardı, preeklampsiden erken doğum riski vardı. inanç beye her ay 140 lira vererek muayene olduğu özel hastasıydı. izine çıkıyorum deyip cebini kapatmıştı ve  kesinlikle inanç beye ulaşamadı. zaten benden bir kaç gün sonrada erken doğum yaptı. sonrasında dikiş yerlerinde kanama yine tansiyon vs sorunları devam etti. 10 gün daha yattı doğumdan sonra. inanç bey bir kere bile arayıp sormadı ve yanına gitmedi. belkide yaz hamilelerinin kaderi bu olabilir. izin durumlarından dolayı. normal doğum konusunda tavrını bilemiyorum. sağlıkla kucakla bebeğini

08/09/2011 07:14:00

bu arada benim dr da tıp fakültesinden ömür taşkındı. sanırım tıpın dr ları artık memorial de özel bakıyorlar. ömür beyin izinde olduğu dönemlerde teli hep açık olurdu ve asistanları bakardı tele.

08/09/2011 07:15:00

bak işte bu olmamış, aradığımda ulaşamadığım doktoru istemem şahsen..

08/09/2011 07:19:00

evet ya o arkadaşla ikimizde erken doğum olduğundan hala da görüşüyoruz. kızla çok ilgilenen olmamıştı ortada kaldı nerdeyse.  sonradan kontrollerine yaşam hastanesine devam etti.  nst ya bile zor indirdiler. zaten tam zamanında almışlar bebeği daha kötü şeylerde olabilirdi.  ama genelde iyi bir dr diyede duyuyorum. bilemiyorum

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...