İzmir'de kreş önerileri.. Güzelyalı, Hatay, Balçova

<12>
05/24/2011 07:59:00

Güzelyalı, Hatay, Balçova taraflarındaki kreş tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Beyaz Balon
Küçük klüp
Çizgi film
9 eylül

duyduklarımdan. bu okullar hakkında bilginiz var mı? bu okullar haricinde önerileriniz var mı?

şimdiden teşekkürler

Ynt: İzmir'de kreş önerileri.. Güzelyalı, Hatay, Balçova

05/24/2011 08:05:00

O taraflardakileri bilmiyorum.
Oğlum 1 senedir Karşıyaka Küçük Kulüp'e devam ediyor.
Sahibi (senesini yanlış hatırlamıyorsam) 19 senelik eğitimci bir kadın.
Filiz Hanım.
Memnunum ben.

Deniz'in öğretmeni çok tatlı bir kadın. En çok o bakımdan memnunum...

05/24/2011 19:03:00

Yeliz, Beyaz Balon & Cizgi Film2 in inanilmaz kalabalik olmasindan sikayet ederlerdi bir ara. Hala ayni mi bilmiyorum. Kucuk Kulup' un K.Yaka subesinin fiziksel sartlari cok iyi. Karatas' taki o kadar sasali gozukmez ama oranin da Sinem Hanim idi galiba adi; psikologu cok mantikli kadin. Guzel yonlendirmeler yapar. Dokuz Eylul candir. O kadar diyeyim.

09/19/2011 20:55:00

Keske reklamlarini montessoriden bagimsiz yapsalarmis.

09/20/2011 04:41:00

Ekim ayında başlayacağız Montessori'ye diyorlar, şimdilik çocukları alıştıracaklarmış.

Benim için Deniz'i okulunu sevmesi önemli, eve geldiğindeki hareketlerihe yansıması önemli. Ki bu anlamda sonsuz mutluyum.

Ama tabii keşte yurtdışındaki gibi tümüyle Montessori'nin geçerli olduğu okullar da olsa.
Gerçi, geçen gün Yeliz'in anlattıklarından da Montessori'ye moda mod uyulması da çok iyi bir şey değil demek ki diye düşünmeye başladım.

Kafam karıştı yani, ama şu konuda net: Deniz okulunu ve öğretmenlerini çok seviyor. Sabahları bizden önce fırlıyor evden okula gideceğim diye, akşamları okuldan alamıyoruz...

Küçük Kulüp'te öğretmenini seviyordu, ama 1,5 sene oldu, hâlâ okula gitmemek için binbir takla atıyordu. Hergün "Esra (Öğretmeni) bekler, merak eder, bi gidelim, sonra çıkarız" dilleri dökürek götürüyorduk okula.

09/20/2011 10:56:00

Sizin adiniza cok sevindim Gulcan:) Deniz' in ogretmenini sevmesi de cok onemli:)

03/19/2012 18:32:00

BARIŞ AKPINAR Çocuklar İçin İngilizce Merkezi, İzmir-Balçova'da Açıldı! Türkiye'de Bir İlk ile İngilizce Çocuk Kütüphanesi de Bu Merkezde Hizmete Girdi.

Telefon: (0232) 259 48 08

www.barisakpinar.net

07/03/2014 16:22:00

kolej tarzı degilde mütevazi bir okul arıyorsan gözbebeğim anaokulu popüler bir okul hem fiyat hem kalite olarak.sahibinden aldığım elektrik ve ticari kaygıdan uzak yaklaşımları beni etkilemişti.

10/28/2015 00:25:00

Ayçiçeği Anaokulu  kızımın ilk anaokuluydu, biraz fazla kuralları var diye düşünüyordum ama şimdi görüyorum ki güzel bir kurummuş. Taşınmasaydım o bölgeden yine o okul ilk tercihim  olurdu.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Okul Öncesi Kurumları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...