süt alerjisini atlattık

07/08/2011 11:37:00

kızım şu anda 2,5 yaşında ben de tüm anneler gibi bu süt alerjisi olduğu için çok üzülmüştüm,şimdi kısaca size anlatmak istiyorum ki siz de çok üzülmeyin...Kızım ilk doğduğu andan itibaren süt alejisi imiş ebelerin benm tüm ısrarlarıma rağmen hiç durmadan hazır mama vermeleri en güzel günlerimizi kabusa çevirdi.İzmirde bulunan çok iyi bi çocuk doktoruna gittik bana emzirirken kesinlikle süt ve ürünlerini hatta margarin bisküvi tüketmemem gerektiğini söyledi herhangi bi yanlışlıkta tam 35 saat ağlıyodu emzirmeyi bıraktıktan sonra herşey daha kolay oldu hazır bir keçi sütü maması kullandık vebir yaşına kadar  bebeğin vucuduna tüm süt ürünlerini unutturmaya başladık.1 yaşından sonra doktorumuzun yönlendirmesiyle vucuda süt ürünlerini yavaş yavaş hatırlattık.Şimdi hem alejisi geçti gitti hemde yaşıtlarına göre bol bol keçi sütü maması aldığı için daha sağlıklı...herşeyde vardır bir hayır deyin ....Biz zor günleri geride bıraktık darısı başınıza ama lütfen ilk unutturun sonra hatırlatın işin sırrı bu..sevgiler....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
süt alerjili bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...