<123>

Ynt: Katılım

12/03/2010 14:59:00

Kızlar yukarıya, yolu gösterir (sarı çizgi) bir hat hazırlayıp jpeg dosyası olarak ekledim ama görünürlük sizde ne boyutta olacak bilemiyorum. Bir bakın bakalım görünüyor mu?

12/03/2010 15:07:00

kızlar hızlıca hazırladım. Umarım işinize yarar.

12/03/2010 20:32:00

tamam melike ,görüşmek üzere:)) eşinede sınavda başarılar

12/03/2010 20:36:00

beetlejuice bende hiç bilmyorum ilk kez gideceğim.açık adresi mekanı arayıp öğrenmeyidüşnyoruz.gelirsen bekleriz.

12/04/2010 07:25:00

@fnur: çok teşekkür ederim fnur. yarın bir şekilde sora sora bulmaya çalışacağız:)
@crocus: mesajını aldım özelden teşekkür ederim. herhangi bir aksilik olursa en azından mesaj gönderebilirim:)
umuyorum ki yarın sabah (herhangi bir aksilik olmazsa) görüşmek üzere arkadaşlar:))
inşallah havada bizler için bol güneşli olur ve tadını çıkartırız:)

12/04/2010 08:05:00

pek güneşli olmayacak sanırım ama en azından yağmur olmasın :))

12/04/2010 08:18:00

16 'C ve yagmurlu gosteriyor :( Kapali yeri vardir ama muhtemelen degil mi? Yagmurda kahvalti keyfi yapariz artik :P ;)

12/04/2010 08:39:00

Kızlar bende çok iyi bilmiyorum sadece bir öğlen tesadüfen yolum düşmüştü o gün gördüğüm kadarıyla büyük bir kapalı alanı var bir restaurant birde cafe olarak işletilen. Hatta restaurant kısmında küçük bir oda vardı içinde binilen oyuncak arabaların falan olduğu hani çiğli kipadaki jokerin önündeki arabalardan. Yoluda tepede olmasına rağmen öyle kötü ve virajlı değil otobana çok yakındı. İnşallah kolay bulacağız ve beğeneceğiz :) zaten mühim olan birbirimizi tanımak ve bebişlerimizin gelişimine katkıda bulunmak adına onları bir araya getirmek. Tanışıp kaynaştıktan sonra evlerde de buluşuruz kışın daha rahat olur bizim için. oyun grupları kurarız. Hayırlısıyla şu ilk buluşmayı bir başaralımda :)

12/04/2010 08:42:00

Bu arada pembety gelebilirsen bekleriz olsun geç olsun zaten bizim orda kahvaltı faslı, çocukların tanışıp kaynaşması, oynamaları vs derken saatler geçer sizde en kötü ihtimal kahvaltıdan sonra katılırsınız sizinlede kahve içeriz :)

12/05/2010 18:41:00

Ben simdi gordum bu grubu...neyse, bi dahaki sefer artik ;)) Eglendiniz mi bakiim???

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...