<123>

Ynt: Katılım

12/05/2010 18:59:00

evet güzeldi elajan,en güzeli de kimse birbirni tanımıyor ve ilk kez karşılaşıyor olmasına rağmen ortam o kadar sıcaktı:)) sanırm en önemlisi de buydu.eşlerimizde çok yardım severdi minikler konusunda,sohbet etme imkanı bulduk bu sayede.ilk kez böyle bir  buluşmayla ,yeni insanlar tanıdm.bizim için farklı bir deneyim oldu iyi de oldu:)

12/05/2010 19:04:00

ne guzel...en yakin zamanda tanismak ve sohbet etmek isteriz biz de ;))

12/05/2010 19:16:00

bir sonraki aktivitede, ben de sizleri tanımayı çok isterim :)

12/05/2010 20:13:00

Kızlar fotoları face imde sadece sizlerin görebileceği yeni bir klasör oluşturup oraya koyuyorum siz kopyaladıktan sonra kaldırırım. Yanlız beetlejuice bir tek sen ekli değilsin beni faceden eklermisin?
elajan çok güzel bir gün geçirdik. Senin ve senin gibi katılmayı isteyen arkadaşlar da bizimle olabilseydi daha güzel olurdu. İnşallah birdahaki sefere görüşmek üzere.

12/05/2010 20:22:00

CANTUAN benim facede görünmüyorsun. Niye böyle oldu anlayamadım albümü sana açamadım :(

12/05/2010 20:30:00

Cok keyifli bir gundu gercekten, sizleri tanimak cok guzeldi. En kisa zamanda tekrarini yapalim cogalaraktan ;))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...