FMT Funda'mın oğlu, Çağlar'ımın ilk yaşı

Ynt: FMT Funda'mın oğlu, Çağlar'ımın ilk yaşı

08/12/2012 10:04:00

tatlı kuzuuuu yaşın sana sağlık mutluluk versin neşeli sen kahkahaların olsun. allah annene de kolaylıklar versin:D öperim

08/12/2012 10:10:00

fundacımm tebrik ederim nice guzel yasları olsun.hep boyle neseli iştahlı olsun:) en kısa zamanda da abi olsun caglar kuzusu:)

08/12/2012 10:22:00

Oburix Çağlar kuzusu doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı güzel yılların olsun inşallah.

Fundacım senide tebrik ederim.Oğluşunla daha daha nice güzel yıllar geçirin hep.

08/12/2012 10:23:00

Çağlar yakışıklı kuzum doğum günün kutlu olsun, nice sağlıklı, güzel, mutlu yıllara...

Funda canım seninde anneliğinin ilk yılı kutlu olsun, tebrikler...

08/12/2012 10:35:00

Minik çağların doğumgününü kutlarız Nice güzel sağlıklı ve mutlumu mutlu seneler yaşlar dileriz Fundacım senide ayrıca kutlarım. Herşey gönlünüzce olsun Minik irem ve ben sizleri kocaman öperiz :)

08/12/2012 10:37:00

İyi ki dogdun yakisikli kuzu Caglar. İnsallah abi de olursun. Fundacim operim saglikla nice mutlu yillara :)

08/12/2012 11:02:00

Mutlu yıllar obirix :) ilk yaşın kutlu olsun...uzun sağlıklı ve huzurlu bi ömrün olsun.Bu sene leylekler sana bi de kardeş getirsin hep birlikte mutlu mesut yaşayın emiii :)

08/12/2012 11:02:00

Caglaaarr annesinin kiymetlisi:) iyi ki dogdun anneni dunyanin en mutlu insani yaptin..

Nice mutu saglikli yillaa:)

Anneni ve senikocaman opuyor ve kucakliyoruz:)

Nilay ve Lila

08/12/2012 13:29:00

Mutlu yillar mutlu cocuk :))

08/12/2012 13:45:00

çağlar paşam, minyatür erkeğim...
sert bakışlım...
ıyı kı doğdun ,nıce mutlu yılların olsun.
seni seviyoruz,kocaman öpüyoruz.
fundam kocaman sarılıyorum sanada anneliğinin ilk yılı kutlu olsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...