acı sosa tepkısız baba salaklıgı

07/09/2012 06:00:00

gecen haftasonu sultanahmettekı koftecıye gıttık doruk elınde ayranının pıpetıyle oynarken pıpetı benım tabagımın kenarında bulunan acı otesı sosa banmıs sonrada afıyetle agzına goturmus ben o an yanımdakı kayınvaldemle bırsey konusuyordyum tabı kı gormedım ama babası cocugu ızlıyordu ve kahkahayla bıze bakıp doruk acı yedı dıye guldu ben o an beynımdekı sımsek etkısıyle doruga dogru uzanırken oglumun cıglık atmasıyla beraber sevgılı kocama bıde guluyorsun al sana elınden dıye cemkırdım o arada doruk agzından alevler fıskırarak yanıyordu ısın kotusu yavrum ellerıyle agzını sılmeye calıstıkca elıne de bulasmıs acı sosla cıfte kavrulıuyordu..

Ynt: acı sosa tepkısız baba salaklıgı

07/09/2012 07:01:00

kıyamam... :( bu durumlarda ne yedırmek gerekır kı?

Ynt: acı sosa tepkısız baba salaklıgı

07/09/2012 07:12:00

ayran ıcırmeye calıstık su ıcırmeye calıstık ama cocugumun agzı yanmıs bırsey daha atmak ıstemedı kı agzına bı sure sonra gectı tek tattıgı acı bu olsun deyıp konuyu kapattık:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...