Bebeklerimizin sağlığı

Ynt: Bebeklerimizin sağlığı

03/08/2013 19:04:00

Nihan çok geçmiş olsun canım. Cemre nasıl, ona da geçmez inşallah.

Ben de bu akşam yatırırken yarım ölçel Calpol verdim. Rahat geçirir inşallah bu geceyi kuzum.

03/08/2013 19:12:00

Cemrede birşey yok şimdilik ama çok bulaşıcıymış :( Kuluçka dönemi 10günmüş galiba pek umudum yok ama umarım o da geçirmez.

03/08/2013 19:32:00

Nihan çok geçmiş olsun canım ya :( İnşallah kolayca atlatır Cemre'ye bulaştırmadan.

Beraa'da çok fena, gündüz meyve filesine çeşitli besinler koyarak, diş kaşıyıcıyı soğutup vererek falan hallediyoruz da 2 gecedir sadece 1-1.5 saat uyuyor :(( Migrenim tavan yaptı uykusuzluktan, anne kız perişanları oynuyoruz :( Yarın doktor kontrolümüz var, dişten eser yok onu soracağım :( Dün gece uyku arasında mızıldanınca diş jelini sürdüm yarım saat kadar sızdı. Hiç şurup kullanmadım ben henüz, fitil veriyorum ağrıda ateşte. Acaba geceleri yarım fitilmi versem diyorum birde içime sinmiyor ne yapsam ya :((

03/08/2013 19:52:00

Nihan cok geçmiş olsun. Dun gece sabahı zor ettim. Çocukların ikisi de hasta. Esim de yoktu. Cok zoorr. Bugün götürdük ikisini de bi arkadasla. Neyseki önemli bişey değil dedi doktor. Kizimin bogazinda, oglumun da kulaginda iltihap varmış. Umarım bu gece daha kolay geçer.

03/08/2013 19:57:00

Çok geçmiş olsun sizede, ne oldu kuzularımıza ya :(

03/09/2013 08:25:00

Çok geçmiş olsun hanımlar, inşallah tez zamanda atlatır yavrucuklar.

Ayşecim yastıksız, direk yattığı yerden beslenirse bebek orta kulak iltihabı olabilirmiş bilgin olsun.

Sevlalcim tam fitil çok gelebilir yarım ver bence. Ben de 2-3 fitille anlatmıştım o süreci ama Dr tam verme demişti.

03/09/2013 08:53:00

Geçmiş olsun hanımlar. Kuzucuklat hemen iyileşsin.

03/09/2013 09:26:00

Teşekkür ederim arkadaslar. Ahmet Ekrem bugun dünden daha iyi gibi

Yatarken ve gece calpol verdim. Nispeten daha iyi gecti gibi gecemiz. Iki gecedir hasta diye yanima aliyorum, inşallah benimle uyumaya alismaz. Yoksa cok zor oluyor! !

Fatime yastiksiz beslenmiyor genelde sadece sabahları uyanmak uzereyken yanima aliyorum. O zaman emzirebilirsem uyanmadan, bir kez yattigi yerden emmiş oluyor. Gece agladiginda kucağıma alip emziriyorum.

Şevvalcim neden surup kullanmiyorsun? Zarari mi var yoksa? Ben bilmiyorum

03/09/2013 15:30:00

Arkadaşlar çok geçmiş olsun.

Ben dün gece yarım ölçek Calpol verdim oğluma. Birkaç gündür ne gece ne gündüz uyku yoktu. Ben ilaç vermekten çekiniyordum ama saolsun Şükranın açıklamasından sonra verdim, oğlum da ben de rahat ettik dün gece.

03/09/2013 20:33:00

Ayşe'cim yok canım, Beraa'nın midesi hassas biraz hemen ekşiyor kusuyor, çekiniyordum şurup vermeye hep fitil kullandım gerekince. Bugün Dr kontrolümüz vardı, diş sürecini atlatmak için fitil yanında Calpol verdi. Şükran'ın söylediklerinden sonra midesine dokunmazmış gibi geldi, sanırım vericem bu gece yatmadan. 8Hala uyumadı da) :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...