Bebeklerimizin sağlığı

Ynt: Bebeklerimizin sağlığı

03/09/2013 20:34:00

Nihan nasıl oldu Sude? Cemre'de varmı birşey?

03/09/2013 20:48:00

Sudenin döküntüleri kayboldu sayılır ama huysuzluğu kaldı :) Cemrede birşey yok henüz umarım olmaz ama ona da bugün tekrar yumurta deneyeyim dedim kaşıntıdan uyuyamadı :( atarax verdim mecburen, şimdi uyuyor.

03/10/2013 08:50:00

@ nihanaydin cok gecmis olsun Allah sifa versin. bizim kiz alttan iki dis cikardi su an baska belirti yok gibi ama benim yaklasik 15 gundur sag gogusalti kaburgamda cok siddetli bi agri var sanki kaslarim geriliyor gibi saga sola asagiya fazla egilemiyorum kizimi sag tarafimda tutamiyorum o bolgeye hicbise deydiremiyorum cok fena sizliyor yatarken otururken oksururken doktora gittim film cekildi karacigerden suphelenildi ise yok ama oksururken birden girdi o agri hala cekiyorum kac gundur daha da artti nereye gidecegimi de sasirdim bilemedim tabi kizim bu evrede babasina alisti daha cok o ise giderken anne diye agliyor ardindan tek dilegim bi an once iyilesip kizima bakmak cok zor dayanacak bi agri deil arkadaslar basina boyle bise gelen var mi acaba neyle baglantilidir ?

03/10/2013 10:05:00

hulia tam dediğin yerde bende hamileyken ve doğum sonrası olmuştu, aynı şey mi bilmiyorum ama hemşire gaz sancısı demişti vucut gazı atamayınca sinir sıkıştırıyormuş o da öyle bi sancı yapıyomuş, omuzlarımda da olmuştu

sıcak su torbası koymayı denedin mi

03/10/2013 10:28:00

Hulia'cim cok geçmiş olsun. Ayni sey midir bilmiyorum ama benim dogumdan sonra olmustu

Hastanede başlayıp evde artmıştı. Ayni dedigin yerde hatta omuzumda da vardi. Nefes alırken bile aciyodu. O geceyi acidan ağlayarak gecirmistim. Ben doktora gitmemistim. Hastaneden yeni ciktigim icin bidaha hastane falan gormek istemiyordum. Bir de hastanedeyken oda cok sicakti arada pencereyi aciyprduk azicik hava almak icin. Terli terli çarptı diye dusundugum icin onemsemedim. Nymphicus' un dediği gibi bişey de olabilir tabi gaz sıkıntısından da olmus olabilir bemimkisi, sebebini bilmiyorum ama felaket bi agriydi. Iki üç güne azalarak geçti. Biz vicks surup sıcak su torbası koymustuk. O agridan sonra agrisiz nefes alabilmenin ne büyük nimet oldugunu anladim tabi:)) Tekrar geçmiş olsun, acil sifalar. ..

03/10/2013 10:45:00

Ayy insallah gecer gaz sıkıntisimi bilmiyorum hic boyle bise basima gelmemisti sicak su koyaym bende ama 15 gundur cekiyorumm

03/10/2013 14:46:00

Nihan'cım biri bitse biri başlıyor ya Allah beternden korusun ne diyelim :)

Hulia'cım çok geçmiş olsun, kanına baktırmadıysan bir baktır magnezyum gibi eksiklikler kramplara sebep olabiliyormuş sık sık.

03/10/2013 19:50:00

Hulia çok geçmiş olsun canım, acil şifalar inşallah.

03/10/2013 21:48:00

sezeryandan sonra sık karşılaşılan bişeymiş benim dediğim, ayseunalın dediği gibi çok şiddetli bi sancıydı ama o tip bi sancı olsa 15 gün dayanamazdın, normal doğumu aratcak cinstendi, dediği gibi her nefes alışta sancı saplanıyodu

03/11/2013 10:27:00

Tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin kizimi sag tarafima alamiyorum hala agriyo ya.cse tesekkur edsrim tekrar gidecegim o zamaan soylerim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...