Bebeklerimizin sağlığı

Ynt: Bebeklerimizin sağlığı

03/12/2013 20:31:00

Tekrar merhabalar arkadaşlar, geçirdiğim ağır ve ateşli bir grip yüzünden uzak kaldım biraz. Hayatımda ilk kez ateşimin 39 derecenin üstüne çıktığını gördüm. Neyse ki şimdi daha iyiyim. Oğluma bulaşmaması için evde maske ile dolaşıyoruz çünkü eşimde hasta :(

Ben yokken konu bayağı ilerlemiş sanırım. 
Cse, paraben ile ilgili yaptığın açıklamalar için çok teşekkür ederim. O zaman yanıt yazamasamda, yaptığın açıklama sayesinde Ferrumu daha rahat kullandım.

Hülyacım, çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda atlatırsın. :)

03/13/2013 08:48:00

Pnrkrl cnm sana da buyuk gecmis olsun evde anneyle babanin hasta dolasmasi ne demektir iyi bilirim cok zor.bu arada kizin atesi iki gundur 39 ve 38 arasi gidip geliyor doktorumuz altinci hastaliktanda suphelendi birazcik bogazda kizarma da var bakalim su an takipteyiz sanirim diste geliyo iki gundur toplamda 3 saat uyudum esim gece vardiyasina gecti bakalim vucut nereye kadar dayanacak.

03/13/2013 08:59:00

Pınar'cım çok geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda iyileşirsiniz oğluşa bulaşmadan :(

Hülya nasıl oldu bebiş? Ateşi ne durumda? Sebebini buldularmı?

03/13/2013 09:21:00

Hulia, aklıma sen geldin zaten:) Benim eşimde vardiyalı çalışıyor ve ailelerimiz şehir dışında. Kısaca ne yaşadığını tahmin edebiliyorum. Kızın ve sen umarım kısa zamanda iyileşirsiniz.

Şevval, iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. :)

03/22/2013 11:11:00

arkadaşlar, bebişerinizin bıngıldakları ne durumda? en erken 8 ay deniyor kapanması için. bizimki orta parmağımı üstüne koyduğumda ancak kapatıyor. yani bir kaç aya kadar kapanacak gibi görünüyor. sizler ne durumdasınız?

03/29/2013 07:12:00

Arkadaşlar merhaba,
Oğlum bir süredir meme emerken ya da uykuya geçiş sırasında müthiş terliyor. Saçları sırılsıklam oluyor, yattığı taraftaki kolum ıslanır. Hatta artık emzirmeden önce sırtına tülbent koyuyorum ki iç bodysi ıslanmasın, o derece yani. Üst dişleri bekliyoruz, uyku sıkıntımız da var ama acaba bundan mı, böyle birşey yaşayanınız var mı acaba??

03/30/2013 12:43:00

Nagehancim demir eksikligi yapar diye duydum ama ne kadar dogru bilmiyorum doktoruna danis istersen.benimkide yarim saatte bir uyaniyor bagirarak geceleri sanirim disten bende uyku sifir :( gecmis olsun.

03/30/2013 19:31:00

Benim kide çok terliyor bugün sordum doktora normal olduğunu söyledi.

03/30/2013 20:37:00

Hülya, ben de demir eksikliğini duydum ama konduramadım, 6. aydaki kan tahlilinde herşey yolundaydı. Acaba düşüş mü oldu bu 2 ayda?!

Şükran, son 2 haftadır böyle, D vitaminini hiç aksatmadım ama sen alerji diyince korktum şimdi.

Burcu umarım bizimki de normaldir, Dr.una sorayım ben de...

03/30/2013 21:01:00

Benimki de çok terliyor. Özellikle başı, ensesi. Uyurken çarşaf göl oluyor. Doktora sordum yazın bol bol güneşe çıkar dedi. D vitamini için.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...