ROTA BEBEKEVİ CUKURAMBAR

02/05/2012 20:12:00

Ne zamandır görmek istediğim bir BEBEKEVİ ve kresti..bugün kizimla gittik gördük ve çok beğendik..fiziksel şartlarını anlatmamagerek yok sanırım web sayfasında görünenden de fazlası..tek sıkıntı benim icin bebek grubuna servis olmaması..benim gibi bebeği oto koltuğunda oturmaya direnen bebekler icin sıkıntılı bir durum...halbuki serviste oto koltuğuna oturtulsa hem uyum saglar hem de güvenlik sorunu olmaz..bunu kayıt sırasında ısrarla isticem..bakalım..hersey guzel,temiz,ozenli..bebek grupları 4 kisi..4 bebek oldumu o grup kapanıyor yeni bir grup açılıyor..bir de hazır yoğurt konusu var..kreşe hiç sokulmamalari gerekirken sanırım cocuklara veriliyor..yoğurdun mayalanması da ısrarcı olacağım diğer bir konu..gelelim fiyat meselesine..biraz yüksek..1100 lira..bir de yılda 2 sefer alınan kırtasiye ücreti var onun bilgisini alamadım öğrenince yazicam..başka bir ekstra yok..sürekli doktor sürekli hemşire sürekli psikolog diğer artılar..bina guzel,bahçe sınırlı,oyun alanları geniş,öğretmenler ilgili..yalnız o girişte oturan bayanı hemen değiştirmeleri lazım..son derece sevimsiz,ilgisiz.böyle bir yere de hic yakışmıyor..cocuklara ise tamamen uzak..bunu da soylicem en kısa zamanda..gelişmeleri yazarım..

Ynt: ROTA BEBEKEVİ CUKURAMBAR

02/05/2012 22:42:00

bnde yaz sonu kreşe vereceğim yani 2 yaş sonrası ama şimdiden tavsiye duymam iyi oldu teşekkürler..

02/05/2012 23:14:00

Epey pahalı ne de olsa Çukurambar'da mübarek.

03/01/2012 13:32:00

merhaba zeynebinecesi,kreşe başladınız mı acaba? memnun musunuz? kreşin yeri tam olarak nerde? sitelerinden nerede olduğuna dair bişi bulamadım:( ben de kızımı yaz sonunda kreşe vermeyi düşünüyorum.. rota favorilerim arasında, özellikle 4 kişilik grupları olması çok hoşuma gitti.hala 2 yaş erken mi die kararsızlık yaşıyorum aslında:( 2 yaş veya öncesinde kreşe gönderip de memnun olanların yorumlarına o kadar ihtiyacım var ki:((

03/01/2012 19:54:00

Merhaba Sinem,biz basladik gecen hafta salı gunü ama bu hafta kar nedeniyle 3 gün rotarliyiz..hala alışma turları günde 2 saat seklinde..kres CUKURAMBAR madonun yanında arka cephesinde..fiziksel ozellik olarak üst düzey bir kres..sizin kızınız gibi 18 ay üstü grup 4 kişilik değil onlar 10 kisi de kapanıyormuş sınıfları..4 kisi bebek grubu..valla kreşe gonderip memnun olma durumum henüz sınırlı..keske guvenebilecegim bir bakıcım olsa evden çıkmasa bu soğukta sabahın köründe giyinip hazirlanip diyorum bı taraftan..diğer acıdan ise evin ona katacağı hiç bisey yok,tv karşısından kaldıramıyorum,kapatıyorum olmuyo..rota daki aktiviteleri grup oyunlarını evde yapma imkanım da yok..ilgi bakım da şimdilik iyi rotada..biz 13'5 aylık başlamış olduk yürüdüğü icin daha rahat.bu kres konusunda yas genellemesi yapılamaz bence benim kızım gibi hareketli,oyun sever ama tv izlemek gibi kotu bir alışkanlık edinmiş cocukların bakıcıya bırakılması zor.kresin çok şey katicagini düşünüyorum ama rotadakilere de söyledim isterseniz altından yapın herseyi icinde sevgi olmazsa anlamsız diye..yani benim rotadan beklediğim kızımın her istediğinde kucaklanmasi ve opulmesi..

04/13/2012 12:47:00

Merhabalar,

Kreş maceranız nasıl gidiyor? Rota benimde çok beğendiğim bir kreş o yüzden de merak ediyorum.

Bir diğer konu ise tam gün ya da yarım gün gibi bir alterbatifleri var mı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...