NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

<12>
01/01/2012 17:33:00

arkadaşlar kendi zeytinliğimden elde ettiğim ve çocuğuma güvenle içirdiğim naturel sızma zeytinyağım var. Balıkesir Edremit Yöresinin yağıdır. ayrıca geleneksel sulubaskı yöntemi ile elde edilmiştir. ilgilenen arkadaşlarım için mail adresim kumsal.yenilmez@gmail.com

Ynt: NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

01/01/2012 19:28:00

Annem Havranlidir.

Her sene yazlari oranin zeytinyagini

Topluca alir butun kis

Sadece Dogal zeytinyagi ile yemek yapariz.

O bolgenin zeytinyagini tavsiye ederim.

Bol satislar hemsehrim...

01/01/2012 19:43:00

akçaydan yazlıktan bu sene bol bol getirdim. hiç benzemiyor bu fabrikasyon yağlara. bol kazançlar. iyi bir ürün bebekler için

kuş burnu reçeli

01/02/2012 05:59:00

katkısız boyasız annem elleriyle topluyor ayıklıyor yıkıyor haşlıyor süzüp tekrar şekerle limonla kaynatıyor çak faydalı insan yedikce yiyesi geliyor .emzirme dönemi hamilelik çok faydalı hazırlara benzemiyor annem ellerine sağlık isteyene kilosu 20 tlye yollayabilir isteğe göre yapıyor hem taze hem katkısız hem sağlıklı..istiyorsanız festen ulaşabilirsiniz aysel ky adım.

01/02/2012 06:02:00

Aysel istersen yeni bir konu ac

Boylece kusburnu receli isteyen herkes

Seni farkeder ve

Kendi konunun altina yazar

Sevgiler

01/02/2012 06:25:00

mihre kilosu ne kadar?

01/02/2012 07:35:00

Arkadaşlar, öncelikle destek mesajlarınız için teşekkürler. İnanın bu konu sağlıklı beslenme açısından çok önemli ve biliyorum ki, yağa çok hile karıştırılıyor. Ben kendi bahçemden üretimini yaptırdığım için çok güveniyorum ve dostça tavsiye ediyorum. Benden almayabilirsiniz ama benim yağımın kalitesinde bir yağı benim fiyatımla başka bir yerden alamazsınız. Bu konuda iddialıyım. Zira benim ağaçlarımın zeytinlerinden üretiyorum, hemde sulu baskı yöntemiyle.  Migrosta aynı kalitede yağın fiyatının hem de indirimli litre fiyatının 27.TL. olduğunu görünce benim yağımın fiyatının 15.TL. olması sanırım tercih nedeni olmalıdır diye düşünüyorum. Migros dahil bütün marketlerde çok daha ucuz yağlar da var raflarda. Takdirlerinize bırakıyorum. Ben yağlarımı 2Lt.lik teneke kutu ambalajlarda hazırlatıyorum.

01/02/2012 07:55:00

teşekkürler bende almak istiyorum nasıl alabilirim .

01/02/2012 07:57:00

ays_el, nereye göndermemi istersiniz?

01/02/2012 08:10:00

ayrıca kaç litre almayı düşünüyorsun?

01/04/2012 04:57:00

canım neden 2ltreden aşşa gönderemiyorsun

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...