NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

<12>

Ynt: NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

01/04/2012 07:29:00

tatlım 2 lt lik ve 5 lt lik tenekelerde hazırlattım ama genede denemek için almak istiyorum diyorsan bi petşişeye koyup gönderebilirim ama ne derece plastik şişede sağlıklı olur bilemem. iddaa ediyorum çok memnun kalırsın çünkü edremit, ayvalık zeytinyağı en kaliteli yağdır ayrıca kendi bahçemden olması, sulu baskı yöntemi ile hazırlatmış olmam birde artı unsur. çocuğuma güvenle içiriyorum. Bu arada bi arkadaşımla dükkan açmaya karar verdik zeytinyağı, tarhana, sabun, erişte vb doğal ürünler üzerine tabii senin reçelleride satmayı planlıyoruz ama sende istersen tabii. yalnız ikimizinde çocuğu 3 yaş civarında yani bizi eve bağımlı hale getiriyorlar şu günlerde, anlayacağın birkaç ayımız var bu projeyi hayata geçirebilmek için.

01/04/2012 07:46:00

Mihre nerede oturuyorsun??

01/04/2012 07:52:00

canım Balıkesir Edremitte yaşıyordum hatta kazdağlarında sakin bir köyde (eşim emekli olduktan sonra istanbulun kargaşasından kaçtık) ama kızımız doğduktan sonra daha sosyal bir hayat arayışına girdik zira kızım kendi yaşıtlarından korkuyordu artık. bunun için kışları geçirmek için Antalyaya yerleştik. tabii zeytinliğimiz ile oradaki arkadaşlarımız ilgileniyorlar zaten bizde yazın döneceğiz gene küçük köyümüze:)

01/04/2012 08:03:00

Mihre'cim edremitin neresinde sizin koy?

Bahsetmistim oralari avuc ici gibi bilirim.

01/04/2012 08:04:00

zeytinli pınarbaşı köyü tatlım

01/04/2012 08:14:00

Guzel yerler , dayimin kizi da Gure de oturuyor.

Dukkan simdiden hayirli olsun, nerde antalyada mi

Zeytinlide mi olucak?

01/04/2012 08:45:00

canım, antalyaya düşünüyoruz zira edremitte adım başı yağcı

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...