7 aylık bebeler neler yapıyor anlatın bakalım :)

08/05/2012 06:13:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: 7 aylık bebeler neler yapıyor anlatın bakalım :)

08/05/2012 13:38:00

benim oğlan daha tam oturamıyor birşey ile oyalanıyorsa bir kaç sn.oturuyor sonra hooopp yana devriliyor:), henüz dişimiz çıkmadı son hızla sürünüp etrafını dönerek ilerliyor:). ek gıdaya geçeli 1 ay oldu çok yiyor diyemem ama artık daha fazla çeşit yapabiliyorum örneğin bugün kuzu etinden kıyma yaptım ve tarhanaya koydum sebze çorbasından daha çok sevdi.

çok dikkatli accaip farkediyor kımıldasın yeter birşeyler, hareketli maaşallahı var bu konuda bazen omuzlarımdan arkaya sarkıp ordan aşağıya inip kaçacakmış hissi uyandırıyor bende:):):)

tam gün annelik yapıyorum ona gece gündüz hiç farketmez, babasına gittiğinde dahi beni arıyor gözleri, bazen 5dk. odama çekiliyorum hemen ardımda bitiyor ikiside:):) çok yorucu hayat ama şükür sağlıklı bir oğlum var.

Ynt: 7 aylık bebeler neler yapıyor anlatın bakalım :)

08/05/2012 14:53:00

Bizde de durumlar benzer... Henüz diş yok, ondan mıdır bilmem huysuzluk var epey. Sürekli beni yanında istiyor, oturup akşama kadar oyun oynayacağız :) Yeni yeni oturmaya başladı ama uzun değil tabi. Emeklemeyi çözemedi ama tuhaf stillerde ilerliyor. Zaten uykuyla aramız iyi değil, gece kalkmaları devam ediyor. Tahta kaşık, kek kalıbı gibi hırdavatlarla daha çok oynuyor, para verip oyuncak alacağıma mutfak eşyalarına yatırım yapacam artık :)

Terliklerimi gördüğü anda hedefe kilitlenip bir ilerleyişi var çok komik :P En sevdiği şey eline bir şey alıp küt küt yere vurmak.

Ek gıda konusu da eh işte, yediği 1 kaşığı geçmiyor, henüz meyveyi sevdiremedim, yoğurtla karıştırınca ancak yiyor. Kahvaltıya felan zaten geçmedik biz henüz, 10 gün sonra gidicez doktora, muhtemelen o zaman geçicez.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Aralık-2012 Ocak anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...