Perihan'ın oğlu Demir

Ynt: Perihan'ın oğlu Demir

11/02/2011 08:22:00

Nice güzel yıllara. Sağlıklı ol, mutlu ol, huzurlu ol, akıllı bir adam ol inşallah..

Sevgiler

11/02/2011 08:23:00

Perihan'm

Haberi aldığım günü daha dün gibi hatırlıyorum, hem sen hem ben biribirimize ilk söyleyenlerdendik:) İyi ki tanıdım seni! İyi ki hamile kaldın da daha sıkı sarıldık birbirimize, iyi ki Demir'im doğdu, İyi ki hayatımdasınız...

Demir'm, oğlummm!!!
Güzel gözlüm...yaramaz bıdığım!!
Sağlıklı, umutlu, nice güzel günlerin olsun.Umutla bak hayata! ve gerçekleştir tüm hayallerini...

Perihan'm anneliğinin ilk yaşı kutlu olsun. Seviyorum sizi!

11/02/2011 08:23:00

Nice yıllarınız nice yaşlarınız olsun.Hep gülün hep mutlu olun inş.İyiki doğdun Demir kuzusu.

11/02/2011 08:29:00

Demircim doğum günün kutlu olsun yakışıklı oğlum benm:))tüm sevenlerinle uzun sağlıklı mutlu yıllar göresin inş...öpüyorum seni de anneni de:)))

11/02/2011 08:34:00

Nice sağlıklı, mutlu, uzun ve de güzel bir ömrün olsun Demir kuzusu:)

11/02/2011 08:34:00

Demir kuzum, seni taa annenin karnındaykenden tanıyorum, seviyorum tatlı kuzum benim:)
Doğum günün kutlu olsun:)
mutluluklarla dolu upuzuuuuun sağlıklı bi ömrün olsun yakışıklım:)

Perihan, güzel kadun, gözümüzün önünde büyüttün Demir kuzumuzu. Büyüyüp koca adam olmasına da tanıklık edelim inşallah:)

Pek çok öpüyorum ikinizi:)

11/02/2011 08:38:00

Perihan,

Demir miniminnacıktı senin ile tanıştığımızda :) artık 1 yaşında :))

Doğum günü kutlu olsun yakışıklı oğlunuzun. Sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol iştahlı, bol kahkahalı güzel bir ömür dilerim.

İyiki seni tanımısım güzel arkadaşım :)

Sevgilerimle,

11/02/2011 08:39:00

oglumun adasi, dogum gunun kutlu olsun, nice nice guzel senelerin olsun. perihan tebrik ederim, ilk seneyi atlattin hayirlisiyla, daha baska mutlu senelere:)

11/02/2011 08:44:00

sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar nice yaşları olsun Demir kuzusunun.Allah analı babalı büyütsün inşallah amin. 

11/02/2011 08:47:00

Demir nice mutlu yıllara kuzucuk :))
Perihancığım mutlu mutlu sağlıklı nice senelere inşallah birlikte:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...